Kelly Noonan Gores Wydawnictwo: Amber zdrowie, medycyna
samoleczenie fakty naukowe uzdrowienie
Heal: Discover Your Unlimited Potential and Awaken the Powerful Healer Within
zdrowie, medycyna
samoleczenie fakty naukowe uzdrowienie

Książka uczy i poszerza światopogląd, dzięki niej możemy dowiedzieć się jak wspaniały jest nasz umysł i nasze ciało. Bordzo polecam każdemu kto chcę poznać lepiej siebie i potencjał swojego ciała.

Bardzo wartościowa książka. Być może oglądaliście film dokumentalny na @netflixpl
Ja jeszcze nie, ale z pewnością obejrzę.

Ta książka jest rozszerzeniem filmu. Dlaczego dla mnie jest wartościowa?
Okazuje się, że wiele chorób wynika z samego stresu. Niewyobrażalne jest to jak bardzo może on wyniszczyć organizm. Sami kręcimy na siebie bat i poddajemy się emocjom.
Jak...

• Healing/Subconcious Mind
  • Brak
  • Zdrowie
  • Medycyna, ZDROWIE, leczenie 🏥💉💊

Kelly Noonan Gores Samoleczenie. Odkryj swój nieograniczony potencjał i obudź w sobie potężnego uzdrowiciela Zobacz więcej