Dary losu

Okładka książki Dary losu
Danielle Steel Wydawnictwo: Amber Seria: Bestsellery do kieszeni literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Bestsellery do kieszeni
Amber
2011-01-01
2011-01-01

więcej Więcej

„(...) Doroczny bal charytatywny w San Francisco gromadzi tłumy. Wszyscy świetnie się bawią, do chwili gdy ściany zaczynają drżeć. Potężne trzęsienie ziemi niszczy miasto i splata losy trzech kobiet... (…)”
Opis brzmi zachęcająco, prawda? Nie dość, że opis jak i okładka przyciągają to jeszcze świadomość, że napisała ją Danielle Steel Książkę kupiłam, będąc w Zakopanem....

Już trochę czasu minęło od kiedy skończyłam tę książkę, ale nie była zła. Bohaterowie byli różnorodni, szczególnie kibicowałam miłości zakonnicy i reportera, haha.

Bardzo przyjemne i ciekawe opowiadanie o losach całkiem obcych sobie ludzi, którzy spotkali się w niecodziennych warunkach. Ich życie zostaje połączone a ideały które im towarzyszyly przez wiele lat przestaly istnieć.

Książka opowiada jak w jednej chwili , stracić można wszystko,

To pierwsza książka tej autorki, którą przeczytałam. I nie ostatnia!
San Francisco. Miasto bogatych, sławnych i pięknych ludzi. Ale też zwyczajnych, przeciętnych mieszkańców.
Po trzęsieniu ziemi wszyscy znajdują się w tej samej sytuacji- bez domu, jedzenia, opłakując utraconych bliskich. Tragedie łączą. Ta książka jest tego najlepszym dowodem.
Danielle Steel w piękny sposób...

Lekko się czyta o perypetiach bohaterów.Nie ma to jak miłość:)

Była to jedna z pierwszych przeczytanych przeze mnie książek tej autorki i troszkę się nią zraziłam do innych... W większej części historie opisane w tej książce mi się podobały, jednak czegoś mi tu brakowało... Najbardziej podobała mi się historia o zakonnicy, niestety dwie inne o piosenkarce i kobiecie z mężem przestępcą - nie za bardzo... Pomimo wszystko jednak polecam.

Danielle Steel jak zwykle wciąga czytelnika w kolejną zawiłą miłosną przygodę z interesującym zakończeniem. Fajnie napisana historia kilku osób z trzęsieniem ziemi i serca. Dobra jako odskocznia od trudniejszej literatury.

Jak każda z jej książek spodobała mi się niesamowicie. ;d Choć tragedie występujące w niej wycisnęły kilka łez...

"Dary losu" to dobra książka, dużo w niej emocji miłości i bólu.
Nieco przewidywalna.
Przyznam szczerze, że jak na Danielle Stell książka jest taka sobie.

• Danielle Steel
  • Chcę w prezencie