Sypiając z wrogiem

Sleeping with the Enemy
kryminał, sensacja, thriller
Barbara Cendrowska-Werner
toksyczny związek przemoc wobec kobiet

Nie da się ukryć, że film w tym przypadku był dużo lepszy. Aczkolwiek książka nie jest taka zła. Ukazuje problem zaborczej, chorej "miłości" i poczucia przynależności do drugiego człowieka, z czego często wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak jest to nienaturalne. To, że jesteśmy z kimś, mamy obrączkę na palcu, nie oznacza, że mamy prawo ograniczać wolność tej drugiej...

"Nie potrafię bez Ciebie żyć. I nie pozwolę Ci żyć beze mnie."

Książka o małżeństwie: pokornej żonie i mężu-control freaku. Historia chorej miłości, zazdrości, wreszcie ucieczce i nowym życiu. Trzyma w napięciu do końca, chociaż momentami nudziły mnie przydługie opisy.

"Tej nocy umarłam ale ocalał ktoś inny. Ktoś, kto bał się wody, ale nauczył się pływać. Kto wiedział, że...

Nie ujęła mnie. Czekałam tylko kiedy bede mogła skończyć i przeczytać cos innego.

Cała książka trzymała w napięciu, a zakończenie jakieś takie nijakie.

Zazwyczaj książka jest lepsza niż film....ale nie tym razem. Wynudziłam się na niej okropnie:( Za to film był świetny:)

Zazwyczaj staram się najpierw przeczytać książkę, później obejrzeć film. W tym przypadku film obejrzałam już jakiś czas temu, a dopiero teraz sięgnęłam po książkę.
No i czytało mi się "średnio". Nie wciągała tak, jak oczekiwałam. Może to wina tego, że znałam już z filmu zakończenie?

Szczerze? Oczywiście nie będę jej streszczała i odbierała czytelnikowi przyjemności z przeczytania tej Fantastycznej książki. Na prawdę bardzo polecam. Gdyby zakończenie w filmie było takie samo jak w książce byłby tak samo fantastyczny a tak mogę o nim powiedzieć że jest niezły. Książka jest bardzo wciągająca gdybym nie musiała chodzić do pracy to pewnie bym jej w ogóle...

Bardzo mocna opowieść o kobiecie, ukrywającej się przed mężem - psychopatą. Pozostaje na zawsze w pamięci. Polecam!

Ciekawe też studium faceta, który wyniósł z domu przeświadczenie, że kobieta jest nikim i trzeba ją tresować jak zwierzę.Czy może być chora miłość. bo bez niej jego świat legł w gruzy, nie szukał nowej ofiary. Czy to jest miłość?

Ta książka ma dla mnie życiową wartość. Wydanie, które czytała jeszcze moja mama... pożółkłe kartki, niektóre posklejane sosem (sama nie byłabym w stanie tak potraktować książki, ale okazuje się, że to tylko podkreśla, iż ta książka ma właściciela). Historia wciągająca, prawdziwa, ŻYCIOWA! Genialna opowiść czemu nawet nie będę zaprzeczać. Cieszę się bardzo, że w takim...

• EBOOK
  • Chcę w prezencie