Krwawe więzy

N.R. Paradise Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Bracia Trafficante (tom 1) Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
erotyk miłość romans
Bracia Trafficante (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Heartbeats
erotyk miłość romans

Najlepsza książka jaką czytałam. Uwielbiam. Czytana już 6x

Moim zdaniem lepsza niż 365 dni. Nie mogę doczekać się 2 części.

48/2021

Powoli każda książka o gangsterach ma podobną fabułę, ale do przełknięcia

Oby więcej takich książek...

Tu znajdziemy wiele humoru. A Elena po prostu wymiata, ma takie teksty, że wbijają w fotel.
Salvator to człowiek zgroza. Bestia, która tylko zabija. Zabójczo przystojny, tylko szkoda że taki zimny.
Koło tej książki nie można przejść obok, nawet mimo tego, że została okrzyknięta plagiatem "Złączonych honorem", kompletnie tego nie rozumiem, tych oburzeń i wyzwisk w stronę...

"Czasy się zmieniają, a siłą mężczyzny jest jego kobieta. Pamiętaj, mężczyzna jest głową rodziny, ale to kobieta jest szyją, która tą głową kręci. "

Do przeczytania tej książki podchodziłam z pewną rezerwą. Po pierwsze następna książka z motywem mafijnym. Po drugie znowu aranżowane małżeństwo. Ale muszę przyznać, że naprawdę mi się podobała, wartka akcja, sporo humoru,...

Kolejny romans mafijny za mną, nie mam ich za wiele na koncie. Muszę jednak przyznać, że autorka tej książki. Pobiła swoją pomysłowości wszystko, co o tej pory związanego z mafią czytałam.
Akurat w tej pozycji, naprawdę dużo się dzieję i wszystko prężenie posuwa się do przodu. Mamy intrygi, kłótnie, zdrady, sceny erotyczne, niedopowiedzenia, rozpacz i ciężkie jarzmo...

Mmmmm,

• 2020
  • Mafia
  • Erotyk
  • Romans

Dodaj cytat z książki Krwawe więzy