Bękarty Amorów

Przy całej mojej sympatii dla chłopaków, ta książka jest straszna, nudna, z wymuszonym humorem

Niestety, ale powinna ona pozostać w szufladzie gdzieś głęboko zakopana

Zdecydowanie nie polecam

Niestety, ale powinna ona pozostać w szufladzie gdzieś głęboko zakopana

Zdecydowanie nie polecam

Oglądacie "Gogglebox. Przed telewizorem"? Ja oglądam i uwielbiam. Na jednej z kanap zasiadają Krzysztof (czyt. Kuf),Konrad (czyt. Marian) oraz Kuba nazywany Felkiem. Dwaj pierwsi postanowili zrobić prezent temu trzeciemu z racji tego, że jako jedyny nie znalazł drugiej połowy swojego serca, i napisali dla niego książkę. Tę książkę. Jak sami przyznają nie jest to "prawdziwa książka prawdziwych pisarzy". Ot, taki tam wytwór rad i porad o samotności, o szukaniu kobiet, o typach kobiet, o randkach a nawet o związkach. A wszystko owiane nutką wykwintnego humoru.
Czy książka przynosi jakieś efekty i pomaga? Kto wie? 🤔
Nie myślcie, że książka jest skierowana tylko do mężczyzn. Autorzy wierzą "że to właśnie kobietki, żeglując po morzu naszych pomysłów, będą bawić się najlepiej i najgłośniej". Ze mną tak było. Śmichów i chichów nie było końca. Tak powinny być pisane poradniki.
Co prawda cały nakład już się sprzedał (co dobrze mówi o tej książce),ale jak poprosicie chłopaków, to może puszczą do druku jeszcze kilkaset egzemplarzy.
Polecam
🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽
Za możliwość przeczytania dziękuję samej sobie, bo sama sobie tę książkę kupiłam 😉

to zachęcających, górnolotnych tekstach autorów na insta postanowiłam kupić książkę. Niestety to były zmarnowane pieniądze.

Na początku jest zapowiedź, że na pewno nie raz będzie się można uśmiechnąć czytając. Niestety żart jest tam mocno naciągany, na siłę. Czekałam tylko na koniec. Książka zupełnie nic nie wnosi, ani nie ma przyjemności podczas czytania, raczej poczucie zmarnowanego czasu. Nie polecam

Lekko i śmiesznie. Genialny przerywnik do ambitnej literatury. Bawi do łez!

Lekko i śmiesznie. Genialny przerywnik do ambitnej literatury. Bawi do łez!

Książka, która w oczach poważanego recenzenta nie zostałaby zaaprabowana. Na szczęście nie jestem poważanym recenzentem więc mogę spokojnie napisać, że książka pełna zabawanych tekstów, śmiało może umilić nam dzień.

Brawo panowie, brawo👏👏👏 Przede wszystkim za dystans do samych siebie. Książka jak na debiut jest naprawdę dobra,bardzo dobrze się bawiłam czytając ją. Dzięki 🙂🙂

Obowiązkowa pozycja na półce każdego czytelnika! 😃 Nawet jeżeli jesteś zagorzałym fanem lub fanką najmroczniejszych horrorów, warto się oderwać i przeczytać to wybitne pióro młodego pokolenia 😁 Gwarantowana poprawa humoru, nabycie nowych umiejętności i wiedzy lub po prostu dobry zabijacz czasu 😃 Dla singli cenne wskazówki pisane prostym językiem, dzięki któremu nie będziecie musieli co drugie zdanie szukać w internecie znaczenia danego słowa. Gwarantuję! 😃 Polecam z całego serca i czekam na kolejne dzieło tych dwóch wybitnych artystów!😃

• Przeczytane 2020
  • Kupione 2020
  • Samodzielne
  • Poradniki
  • Nie mam :/

Dodaj cytat z książki Bękarty Amorów