Bękarty Amorów

Konrad MariańskiKrzysztof Ufnal Wydawnictwo: Zubolskie Wydawnictwo Literackie poradniki
Zubolskie Wydawnictwo Literackie
Singiel poradnik miłość love
poradniki
Singiel poradnik miłość love

Przy całej mojej sympatii dla chłopaków, ta książka jest straszna, nudna, z wymuszonym humorem

Niestety, ale powinna ona pozostać w szufladzie gdzieś głęboko zakopana

Zdecydowanie nie polecam

Oglądacie "Gogglebox. Przed telewizorem"? Ja oglądam i uwielbiam. Na jednej z kanap zasiadają Krzysztof (czyt. Kuf), Konrad (czyt. Marian) oraz Kuba nazywany Felkiem. Dwaj pierwsi postanowili zrobić prezent temu trzeciemu z racji tego, że jako jedyny nie znalazł drugiej połowy swojego serca, i napisali dla niego książkę. Tę książkę. Jak sami przyznają nie jest to...

to zachęcających, górnolotnych tekstach autorów na insta postanowiłam kupić książkę. Niestety to były zmarnowane pieniądze.

Na początku jest zapowiedź, że na pewno nie raz będzie się można uśmiechnąć czytając. Niestety żart jest tam mocno naciągany, na siłę. Czekałam tylko na koniec. Książka zupełnie nic nie wnosi, ani nie ma przyjemności podczas czytania, raczej poczucie...

Lekko i śmiesznie. Genialny przerywnik do ambitnej literatury. Bawi do łez!

Książka, która w oczach poważanego recenzenta nie zostałaby zaaprabowana. Na szczęście nie jestem poważanym recenzentem więc mogę spokojnie napisać, że książka pełna zabawanych tekstów, śmiało może umilić nam dzień.

Brawo panowie, brawo👏👏👏 Przede wszystkim za dystans do samych siebie. Książka jak na debiut jest naprawdę dobra,bardzo dobrze się bawiłam czytając ją. Dzięki 🙂🙂

Obowiązkowa pozycja na półce każdego czytelnika! 😃 Nawet jeżeli jesteś zagorzałym fanem lub fanką najmroczniejszych horrorów, warto się oderwać i przeczytać to wybitne pióro młodego pokolenia 😁 Gwarantowana poprawa humoru, nabycie nowych umiejętności i wiedzy lub po prostu dobry zabijacz czasu 😃 Dla singli cenne wskazówki pisane prostym językiem, dzięki któremu nie...

• Przeczytane 2020
  • Kupione 2020
  • Samodzielne
  • Poradniki
  • 2020
  • Nie mam :/

Dodaj cytat z książki Bękarty Amorów