W obronie syna

William Landay
kryminał, sensacja, thriller 464 str.
Defending Jacob

2019-11-12
Amber
kryminał, sensacja, thriller

Kup książkę

Niesamowicie wciągająca powieść. Od pierwszej strony nie pozwala przerwać i każe przekonać się jaki był finał tego nieszczęśliwego splotu wydarzeń. Nie urzeka elokwencją ani świeżością literackiego stylu, ale taka ma być, w tym właśnie jej wartość. Jest ni to relacją ni zeznaniem, opowiadana prosto, bez egzaltacji, z perspektywy czasu, jednak aż wrze od niewypowiadanych emocji...

Dawno nie czytałam tak dobrego thrillera. Świetnie napisana, wciągająca fabuła i zaskakujące zakończenie. Bardzo polecam!!

Jeśli przebrniecie przez pełne prawniczego żargonu, nudne i długie zapisy z sali sądowej w czasie toczącej się rozprawy o morderstwo popełnione na koledze syna - to czeka Was niesamowite zakończenie, pozostawiające czytelnika z masą pytań i wątpliwości. Warto.

Sprawdziły się wszystkie pozytywne opinie o tej książce. Jest ciekawie od pierwszej do ostatniej strony. Polecam.

"My, rodzice, często mówimy ze śmieszną brawurą, kiedy chodzi o nasze dzieci. Przysięgamy, że zniesiemy każdą obelgę, sprostamy każdemu wyzwaniu. Żaden cios nie jest dla nas zbyt mocny. Wszystko dla naszych dzieci. Ale nikt nie jest kuloodporny, a najmniej rodzice. Nasze dzieci sprawiają, że łatwo nas zranić."

Bardzo dobrze napisany. Thriller sądowy. A może d...

A juz myslalem ze koniec mnie nie zaskoczy.
Naprawde mozna byc tak ślepym za swoim jedynakiem ??
Polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Niezwykły thriller psychologiczne z elementami kryminalnymi, a w samym środku rodzina i nastolatek, podejrzany o morderstwo. Polecam.

Nie do końca zgadzam się z tym co tam pisze ale książka fakt faktem jest fajna pomimo że mało mnie na początku wkręciła
Pomimo wszystko jestem za tym że warto było ją przeczytać i liczę na dalszą cześć historii bo zostało mnóstwo niedokończonych pytań w tej historii. :)

Czyta się przednio. I napięcie utrzymuje się cały czas. Mrocznie. Coraz bardziej.Trochę do przemyślenia. Że tak naprawdę współcześnie świat dzieci jest zupełnie obcy rodzicom. Że toczy on się równolegle w realnym i wirtualnym świecie. Zakończenie. Czy zaskakuje? Raczej tak. Choć ja wolałabym inne.

Naprawdę dobrze opowiedziana historia. Polecam.

William Landay W obronie syna