Niewierni

Vincent V. Severski Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Nielegalni (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
2019-11-13
2012-11-01
Czarna Owca
literatura polska
Nielegalni (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
2019-11-13
literatura polska

Drugi tom oceniam na siedem gwiazdek. Przymierzam się do trzeciego.

Bardzo dobry kawałek powieści szpiegowskiej

Po odłożeniu „Nielegalnych” niezwłocznie sięgnąłem po „Niewiernych”. I proszę mi wierzyć, ta książka, to kolejny powód, bym był wiernym fanem twórczości Vincenta V. Severskiego. Druga część z agentem Konradem Wolskim rozpala emocje do czerwoności. Gra wywiadów o międzynarodowym zasięgu oraz wysoka cena za niepowodzenie akcji to mocne punkty tej książki. Wolski wraz ze swoją...

Kolejna bardzo ciekawa książka Severskiego o Polskich Tajnych Służbach

Super

Bardzo wciągająca książka. Trzyma w napięciu, momentami ciężko się oderwać. Autorowi udało się wykreować co najmniej kilka wyrazistych i bardzo interesujących, żeby nie powiedzieć - intrygujących postaci, czego nie oczekiwałem sięgając po tego typu książkę. Dodatkowo, w tle ciekawa fabuła, no i te elementy zakulisowe pracy wywiadu. Uważam, że autor ma potencjał.

Kolejna pasjonująca przygoda szpiegowska od pana Seveskiego

Po długiej przerwie wróciłem do bohaterów cyklu. Może to nie jest gatunek, za którym przepadam, ale mimo sporych rozmiarów, książkę czyta się dość szybko i przyjemnie. Mam w planach dokończyć cykl, książki już kupione, ale chwilę muszę odpocząć od świata szpiegów i agentów, żeby nie popaść w paranoję :-) Polecam!

Super, dalszy ciąg szpiegowskiej historii

Audiobook
Lektor: Krzysztof Gosztyła