Nielegalni część 2

Vincent V. Severski Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Nielegalni (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Czarna Owca
szpieg szpiegostwo wywiad agencja wywiadu
Nielegalni (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
szpieg szpiegostwo wywiad agencja wywiadu

Przedstawiony świat agentów i szpiegów jest naprawdę nakreślony bardzo realnie. Czy inspirację były prawdziwe wydarzenia. Któż to wie?.
Plusy:
- dobry pomysł na fabułę, walka z terroryzmem;
- przypadkowo zdobyta informacja uruchamia lawinę zdarzeń;
- rozwinięcie wątków z pierwszej części;
- świetnie wykreowani i dopracowani bohaterowie, Jagan, Safir, Sara, Amina i inni;
-...

Jeszcze lepsza owieść szpiegowska.

Severski nie zwalnia tempa i drugi tom cyklu jest równie świetnie napisany jak poprzedni.

Terroryzm.
Choroba straszliwa, niszcząca świat, jaki znamy. Nieludzka wojna toczona w imię jakichś chorych idei, w imię fanatyzmu czy też w imię fałszywie pojmowanego obowiązku wobec.. Właśnie, tak naprawdę wobec czego ?
I najgorsza w tej wojnie śmierć całkowicie przypadkowych,...

Drugi tom oceniam na siedem gwiazdek. Przymierzam się do trzeciego.

Bardzo dobry kawałek powieści szpiegowskiej

Po odłożeniu „Nielegalnych” niezwłocznie sięgnąłem po „Niewiernych”. I proszę mi wierzyć, ta książka, to kolejny powód, bym był wiernym fanem twórczości Vincenta V. Severskiego. Druga część z agentem Konradem Wolskim rozpala emocje do czerwoności. Gra wywiadów o międzynarodowym zasięgu oraz wysoka cena za niepowodzenie akcji to mocne punkty tej książki. Wolski wraz ze swoją...

Kolejna bardzo ciekawa książka Severskiego o Polskich Tajnych Służbach

Super

Bardzo wciągająca książka. Trzyma w napięciu, momentami ciężko się oderwać. Autorowi udało się wykreować co najmniej kilka wyrazistych i bardzo interesujących, żeby nie powiedzieć - intrygujących postaci, czego nie oczekiwałem sięgając po tego typu książkę. Dodatkowo, w tle ciekawa fabuła, no i te elementy zakulisowe pracy wywiadu. Uważam, że autor ma potencjał.

Kolejna pasjonująca przygoda szpiegowska od pana Seveskiego

3 587
    1 524