Nieśmiertelni

Vincent V. Severski Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Nielegalni (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
2019-11-13
2014-10-22
Czarna Owca
literatura polska
Nielegalni (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller
2019-11-13
literatura polska

Kolejna świetna książka o przygodach Konrada i Sary.

Trzecia część serii „Nielegalni” nie zwalnia tempa, a co ważne trzyma poziom dwóch wcześniejszych książek. „Nieśmiertelni” to kolejna dawka mocnych wrażeń.
Tym razem agenci z ekipy Konrada Wolskiego wyruszają poza granice naszego kraju. Muszą dostać się do Teheranu by zapobiec wybuchowi konfliktu zbrojnego na skalę światową. Zmuszeni są w pełni wykorzystać swoje...

Bardzo dobra, ale czy najlepsza? Trudno jednoznacznie stwierdzić. Lubiłem akcję osadzoną w realiach polskich.
W tej części, działania polskiego wywiadu przeniesione zostały na Bliski Wschód, co samo w sobie jest czymś nowym w stosunku do poprzednich części. Jednak cała akcja jest spójna i nie "kłuje" w oczy jakaś luka w poszczególnych działaniach.

Zdecydowanie perypetie...

super

Doskonała powieść szpiegowska.

Dobra książka szpiegowska dla miłośników gatunku.

Tym razem autor trochę się zagalopował, każąc agentowi, choćby najwybitniejszymi, i jego - jednak nieliczne mu - zespołowi asów rozgrywać akcje polityczne w połowie Europy, wodzić za nos służbę bezpieczeństwa ajatollahów, na których terenie czuli się jak w domu i prowadzić krucjatę przeciwko najważniejszym politykom własnego kraju. Ale nadal się czyta...

Jak dotąd najlepsza dla mnie część. Sporo akcji, autor zaserwował nam więcej wątków sensacyjnych. Dzięki temu z wielką przyjemnością przewracałem kolejne strony. No i prawdziwa perełka – akcja ze słynnym „Antkiem” – urzekło mnie to całkowicie! :-) Świetna książka, czyta się ekspresowo!
Antek rules!

Super, świetnie się czyta

Zgadzam się z opinią, ze to najlepsza część serii. Przede wszystkim dotychczas niezniszczalni i nieśmiertelni przestają być takimi, a praca szpiegów pokazana zostaje jako brudna i niebezpieczna, zwłaszcza gdy działania przenoszą się w świat wojującego islamu. Szczególnie ciekawe wątki - irański i kaukaski. Sporo również dzieje się w Rosji, a gen. Lebiedż jest przecież...

Dyskusje

2 843