praca zbiorowa Wydawnictwo: EKO-DOM historia
EKO-DOM
historia fortyfikacje związek radziecki polska II wojna światowa
historia
historia fortyfikacje związek radziecki polska II wojna światowa

"Są bunkry, jest zajefajnie !"
Publikacja, którą właśnie przeczytałem została napisana z myślą o turystach chcących zobaczyć rodzime fortyfikacje Łuku Białostockiego ale nie tylko. Sięgnąć mogą po nią mieszkańcy okolic, które opisuje a także miłośnicy historii. To narzuca pewną specyficzną konstrukcję książki.
Na wstępie Autorzy opisują uwarunkowania i strukturę umocnień...

• Militaria

praca zbiorowa Fortyfikacje Łuku Białostockiego 1940-1941. 68 Grodzieński Rejon Umocniony. 66 Osowiecki Rejon Umocniony. 64 Zambrowski Rejon Umocniony. 62 Brzeski Rejon Umocniony Zobacz więcej