Doorway to Dilemma: Bewildering Tales of Dark Fantasy

Okładka książki Doorway to Dilemma: Bewildering Tales of Dark Fantasy
Mike AshleyThomas Burke Wydawnictwo: The British Library Seria: Tales of the Weird fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Tales of the Weird
The British Library
2019-05-03
Data 1. wydania:
2019-05-03
angielski

Okładka książki Bedtime Stories Ambrose Bierce, A.S. Byatt, Angela Carter, Julio Cortázar, Isak Dinesen, Lord Dunsany, F. Scott Fitzgerald, Neil Gaiman, Nathaniel Hawthorne, Washington Irving, William Keepers Maxwell, Ursula K. Le Guin, Steven Millhauser, Haruki Murakami, Vladimir Nabokov, Robert Louis Stevenson, Herbert George Wells, Guy de Maupassant
Ocena 3,0
Bedtime Stories Ambrose Bierce, A.S...
Okładka książki Wielka księga fantasy, tom 1 James Cawthorn, Theodore R. Croswell, Lord Dunsany, Ursula K. Le Guin, Fritz Leiber, George MacDonald, Darrell Schweitzer, Clark Ashton Smith, Jack Vance, Roger Zelazny, praca zbiorowa
Ocena 6,7
Wielka księga ... James Cawthorn, The...