Splecione letnie sny

Okładka książki Splecione letnie sny
Karolina Wilczyńska Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Stacja Jagodno (tom 10) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Stacja Jagodno (tom 10)
Czwarta Strona
2019-09-18
2019-09-18
literatura polska

więcej Więcej

Wszystko dobre, co się dobrze kończy...

Piękne zwieńczenie przygód naszych bohaterów, rozwiązanie u Beaty, spowiedź Weroniki, przyznanie się do słabości Małgorzaty, zrozumienie wartości miłości u Marzenki i Janka, rozterki dnia codziennego Kamila i Marysi oraz Majki i Igora. Nastolatkowe problemy Tereski, zrozumienie Lei i Grzegorza, szczęście u Kasi i Tomka, sielanka u Ewy i Adama, w końcu rodzina Tamary i...

Co prawda, do lata nam daleko 😉 ale po lekturze tej książki tak się troszkę poczułam 😊 nie dość, że wydarzenia tej części rozgrywają się w okresie letnim, to jeszcze emanuje z niej taka sielskość... czytamy o dworku pośród lasu, urzekających krajobrazach, nic, tylko wybrać się tam na urlop. Do tego ludzie, których tam spotkamy są naprawdę dobrzy. Kierują nimi szlachetne...

To ostatni tom tej uroczej opowieści. Babcia Róża, Tamara, hrabianki, Marzena i zagubione w życiowych labiryntach bohaterki, a szczególnie Sylwia, które trafiły do dworku mają, specjalne miejsce w moim czytelniczym serduszku.

Tradycją już się stało, że w okresie letniego urlopu sięgam po książki Karoliny Wilczyńskiej z serii "Jagodno". Nie inaczej było również w tym roku. Z przyjemnością oddałam się lekturze tomu dziesiątego pt. "Splecione letnie sny".

Stacja Jagodno wciąż się rozwija. Remont zostaje zakończony i Tamara szuka nowych ofert, które byłyby interesujące dla gości pensjonatu. Pomaga...

Bardzo zżyłam się z bohaterkami serii Stacja Jagodno. Szkoda, że to koniec, jednak nie żałuję chwil spędzonych z tą serią. Na pewno jeszcze kiedyś do niej wrócę. Polecam.

Jeśli budzisz się o 6 rano i chcesz niezobowiązująco odetchnąć innym swiatem, to warto zajrzeć do kolejnej części Stacji Jagodno. Większe i mniejsze rozterki ludzkie, różnorodność postaci i ich temperamentów przyjęte wraz z kawą i dobrym pieczywem z domowymi przetworami obudzą każdą. A potem zostanie szukanie takich przyjaznych dusz wokół siebie😘

Mimo, że to juz dziesiąta część serii, nic nie traci na wartości! Świetne poczucie humoru, lekko napisana. Postać Lei - rewelacyjna, związek jaki udało jej się stworzyć z Grzegorzem to coś pięknego :)
Kasia, która na nowo układa sobie życie. Młodzież, która je dopiero zaczyna. Chęć pomocy innym, przyjaźń to cudowne wartości, które znajdziecie w tej książce!
Duża dawka...

Jak zawsze tym razem również czytało się bardzo miło. Cała książka bardzo przyjemna ale poruszająca trudne problemy.

Polecam

• 2019
  • 2020
  • 2020
  • 2021
  • Legimi

Dodaj cytat z książki Splecione letnie sny