Splecione letnie sny

Karolina Wilczyńska Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Stacja Jagodno (tom 10) literatura obyczajowa, romans
Czwarta Strona
literatura polska
Stacja Jagodno (tom 10)
literatura obyczajowa, romans
literatura polska

Okładka książki Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. Grajda, K.N. Haner, Kinga Litkowiec, Agnieszka Siepielska, Agata Suchocka, Anna Szafrańska, Marta W. Staniszewska, Anna Wolf, Paulina Świst
10,0
Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. G...
Okładka książki Niegrzeczne święta Meg Adams, Justyna Chrobak, Ewelina Dobosz, Anna Langner, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Kinga Litkowiec, Beata Majewska, Katarzyna Berenika Miszczuk, Emilia Szelest, Robert Ziębiński
10,0
Niegrzeczne św... Meg Adams, Justyna ...
Okładka książki Jeszcze Chwilę Liliana Fabisińska, Maria Fabisińska
10,0
Jeszcze Chwilę Liliana Fabisińska,...

Tradycją już się stało, że w okresie letniego urlopu sięgam po książki Karoliny Wilczyńskiej z serii "Jagodno". Nie inaczej było również w tym roku. Z przyjemnością oddałam się lekturze tomu dziesiątego pt. "Splecione letnie sny".

Stacja Jagodno wciąż się rozwija. Remont zostaje zakończony i Tamara szuka nowych ofert, które byłyby interesujące dla gości pensjonatu. Pomaga...

Bardzo zżyłam się z bohaterkami serii Stacja Jagodno. Szkoda, że to koniec, jednak nie żałuję chwil spędzonych z tą serią. Na pewno jeszcze kiedyś do niej wrócę. Polecam.

Jeśli budzisz się o 6 rano i chcesz niezobowiązująco odetchnąć innym swiatem, to warto zajrzeć do kolejnej części Stacji Jagodno. Większe i mniejsze rozterki ludzkie, różnorodność postaci i ich temperamentów przyjęte wraz z kawą i dobrym pieczywem z domowymi przetworami obudzą każdą. A potem zostanie szukanie takich przyjaznych dusz wokół siebie😘

Mimo, że to juz dziesiąta część serii, nic nie traci na wartości! Świetne poczucie humoru, lekko napisana. Postać Lei - rewelacyjna, związek jaki udało jej się stworzyć z Grzegorzem to coś pięknego :)
Kasia, która na nowo układa sobie życie. Młodzież, która je dopiero zaczyna. Chęć pomocy innym, przyjaźń to cudowne wartości, które znajdziecie w tej książce!
Duża dawka...

Jak zawsze tym razem również czytało się bardzo miło. Cała książka bardzo przyjemna ale poruszająca trudne problemy.

Polecam

Urocza książka oraz wspaniała saga rodzinna. Bardzo się cieszę , że po raz kolejny zajrzałem do Jagodna , gdzie mogłem ponownie spotkać się z moimi ulubionymi i zaprzyjaźnionymi bohaterami. Dla mnie to była wspaniała radość i przyjemność , że mogłem przeczytać kolejną książkę z mojej ulubionej serii. Jestem jak najbardziej zachwycony. Bardzo jestem szczęśliwy , że ...

Bardzo pozytywna powieść. Może bez specjalnych fajerwerków, ale zdecydowanie przyjemnie się to czytało. Szczególnie, że akcja usytuowana jest w klimatycznym miejscu, którego urok pięknie oddała autorka. Warto podkreślić, że K. Wilczyńska ze szczególną wrażliwością ukazuje siłę i piękno kobiet (w różnym wieku i statusie społecznym, z różnymi doświadczeniami) i ich przyjaźni....

Takie serie mogłyby trwać jak Klan w TVP. Miły przerywnik, sympatyczne czytadełko pozwalające oderwać się od codzienności. Mogłoby być tak cukierkowo jeszcze kolejne kilkanaście części:))

Na półkach: , , , ,

Podczas swoich czytelniczych przygód sięgam zarówno po odrębne powieści, jak i serie - każde bowiem mają do zaoferowania coś, co cenię w przyjemnej lekturze. Jednak 'Stacja Jagodno' to bezapelacyjny rekord - tylko w tym przypadku sięgnęłam już po dziesiąty tom. Najpierw trudno mi było rozpocząć jej czytanie a teraz nie wiem, kiedy to minęło... Czym mnie urzekła?

W Jagodnie...

Jak każda poprzednia. Czyta się bardzo przyjemnie ale zbyt szybko:)

Dyskusje

• 2019
  • 2020
  • 2020
  • Przeczytane 2019
  • Legimi
  • Przeczytane w 2019
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Splecione letnie sny