Czarna loteria

Tess Gerritsen Wydawnictwo: HarperCollins Polska Seria: Z zimną krwią kryminał, sensacja, thriller
Under the Knife
kryminał, sensacja, thriller
2019-07-08
Monika Krasucka
Z zimną krwią

Po tej książce jestem jeszcze bardziej przekonana, że Gerritsen to autorka stworzona idealnie dla mnie 🙊❤️
Mam wrażenie, że "Czarna loteria" jest jeszcze lepsza od "Z zimną krwią" - nie wiem, czy to zasługa większej ilości zabitych osób (🤪) czy romansu prawnika z lekarką (😏). A może tych obydwu rzeczy...
Bardzo mi się spodobał pomysł na "wrobienie" lekarza i posądzenie go o...

Po przeczytaniu całego cyklu Rizzoli/Isles ta książka wydaje się jakimś nieporozumieniem. Bardzo słaby poziom, zero akcji, wieje nudą. Do tego zupełnie niepotrzebny romans wpleciony w fabułę. Jestem bardzo zawiedziona.

Zobaczyłem tę książkę w koszu z książkami w markecie. Cena zrobiła swoje i kupiłem.

Gdyby książkę napisał ktoś inny to dałbym 3 gwiazdki. Z ogromnej sympatii do Tess dołożyłem jeszcze jedną.

Przyznaję, nie miałem pojęcia, że to powieść z początków jej kariery pisarskiej. I to widać właściwie od pierwszej strony. Banalna, żeby nie powiedzieć naiwna fabuła. Rozwiązanie od...

Bardzo fajny lekki kryminał o medycznym, a także prawniczym tłem. Oprócz tego występuje tu motyw romansu, który nie przeszkadza ani razi w oczy.
Przyjemnie i szybko się czyta.
Polecam!

Bardzo ciekawy wątek kryminalny. No i jest romans. Wszystko dobrze się kończy. Świetnie się czyta. Fajni i w miarę normalni bohaterowie

Ciekawa medyczna fabuła, fajny zwrot akcji, trudna miłość. Jedna z ostatnich jakie mi zostały do przeczytania Tess Gerritsen i myślałam, że mnie już nie zaskoczy, a tu jednak.

Takie sobie romansidło z elementami kryminału. Książka odmóżdzająca, która czasami bardzo jest potrzebna.

Miło i lekko się czyta, ale jakoś szczególnie nie porywa.

Ellen trafia na stół operacyjny. Prosty zabieg chirurgiczny kończy się śmiercią pacjentki a zarazem jednej z pracownic szpitala, którą była Ellen. O błąd w sztuce zostaje oskarżona Kate, anastezjolog która asystowała w czasie operacji. David Ransom reprezentuje rodzinę zmarłej i jest początkowo przekonany o winie Kate. W tajemniczych okolicznościach giną pozostali...

Rewelacyjna

2 451