Tess

E.P. May Wydawnictwo: Ridero IT Publishing literatura obyczajowa, romans
Ridero IT Publishing
2019-06-18
2019-06-18

„Powieść o tym, że warto wierzyć, ponieważ nigdy nie wiadomo, jak skończy się to, co dobrze się nie zaczęło”

Książka jest ciekawa, akcja toczy się dość szybko. Opowiada o losach skrzywdzonej dziewczyny przez mężczyznę, który jest uzależniony na jej punkcie.
Pomimo pojedynczych błędów, które nie są rażące, książkę czyta się dość szybko.

Pomimo pojedynczych błędów, które nie są rażące, książkę czyta się dość szybko.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

To już druga książka tej autorki którą przeczytałam. Muszę przyznać, że kolejny raz jestem mile zaskoczona.

Tu uwagę przykuwa ciekawa okładka i oczywiście interesujący opis. Ciekawy zarys bohaterów. W opowieści dużo się dzieje i nic nie jest przeciągniete.
Chętnie bym ją wam streściła, ale lepiej sami przeczytajcie.
Jak dla mnie godna polecenia. Miłej lektury życzę

Chętnie bym ją wam streściła, ale lepiej sami przeczytajcie.
Jak dla mnie godna polecenia. Miłej lektury życzę

Książka sama w sobie jest ciekawa i interesująca, a okładka cieszy oko. Dla osób, które odnajdują się w temacie Thriller'ów i Erotyków będzie czymś w sam raz. Nie powiem, książke czyta się szybko, ponieważ wciąga i nie można się od niej oderwać pomimo ilości stron. Do tego postacie same w sobie zachęcają do dalszego czytania książki np:

Teresa (Znana jako Tess) - Dziewczyna, która próbuje odnaleźć się w wielkim mieście, po niezbyt przyjemnej przeszłości i nieudanej miłości, która nęka ją, na każdym kroku. Znajduje prace oraz przyjaciółkę, z którą dawno się nie widziała (Ania). Dzięki Ance dostaje zaproszenie na bal maskowy i tam znajduje mężczyznę swojego życia.

Anka - Przyjaciółka Teresy, szalona dziewczyna, która nie może przegapić żadnej imprezy, gdzie na tym samym balu maskowym znajduje miłość, swojego szalonego życia.

Aleksander (Alex) - Szef znanej firmy, w której zaczęła pracować Teresa. Po nieudanej miłości, która też nie daje mu spokoju, staje się typowym "Boss'em", co też odbija się na jednej z jego pracownic - Teresy.

Tomek - Mogłabym napisać tylko "Psychiczny koleś", ale te dwa słowa nie opisałyby jego zachowania. Były chłopak Teresy, który zbęcał się nad nią psychicznie jak i fizycznie. Nie może pogodzić się z tym, że Teresa z nim zerwała, więc postanawia nie dopuścić do tego by Teresa związała się z kimś innym. Innymi słowy - Chce ją zatrzymać tylko dla siebie...

Z mojej strony MAX gwiazdek. Gorąco polecam ;)

Teresa (Znana jako Tess) -...

• Pojedyncze/Książki bez serii
  • Brak w Biblo