Niebezpieczne zamiary. Cz. 1

Okładka książki Niebezpieczne zamiary. Cz. 1 Ana Rose, K. A. Zysk
Okładka książki Niebezpieczne zamiary. Cz. 1
Ana RoseK. A. Zysk Wydawnictwo: Dlaczemu Cykl: Colombian mafia (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Colombian mafia (tom 3)
Dlaczemu
2024-06-12
2024-06-12

Okładka książki Nierozerwalne więzi Ana Rose, K. A. Zysk
Nierozerwalne ... Ana Rose, K. A. Zys...
Okładka książki Niezapomniane wakacje Ana Rose, K. A. Zysk
Niezapomniane ... Ana Rose, K. A. Zys...
Okładka książki Grzeszna muzyka Nana Bekher, Camilla En, Iwona Feldmann, Mateusz Gostyński, AT. Michalak, Ana Rose, Anna Wolf, K. A. Zysk
Grzeszna muzyka Nana Bekher, Camill...

🎲💚 RECENZJA PREMIEROWA PATRONACKA 💚🎲

"Chciałabym wiedzieć, dlaczego on mnie tak bardzo nienawidzi, bo zdecydowanie tak musi być.
Nikt bez powodu nie traktuje drugiego człowieka tak, jak Hugo traktuje mnie.
To on mnie porwał.
Ja się na to nie pisałam."
✨✨✨✨

Kochani dziś w dniu premiery przychodzę do was z moim wyjątkowym patronatem z serii Colombian mafia „Niebezpieczne zamiary Tom 1”.
W tej części poznajemy losy Mimi i Hugona.
Oczywiście książka jest przeznaczona dla czytelników 18+ 🔞 ze względu na treść w niej zawartą. W fabule pojawią się sceny mocne, brutalne, gwałt, przemoc fizyczna, jak i psychiczna. Jeśli jesteście zbyt wrażliwi, to zastanówcie się, zanim po nią sięgniecie.
Powiem wam, że to, co tu się wydarzyło to totalny rollercoaster emocjonalny, który mną wstrząsnął. Później pojawiła się złość i wzruszenie. Kilkukrotnie odchodziłam od książki po chusteczki, ponieważ autorki zrzuciły taką bombę na mnie, że myślałam, że to jakiś żart. 😯
Jednak znam dobrze pióro autorek i wiedziałam, że to nie będzie lekki, cukierkowy romans mafijny, a porządna mafia z krwi i kości, jakich mało na rynku. Nie zawiodłam się już kolejny raz Kasia i Patrycja odwaliły kawał świetnej roboty. Akcja, która miała, tu miejsce z każdym rozdziałem sprawiała, że czekałam, co się wydarzy dalej.
W tej powieści nie zabraknie na pewno mafijnego klimatu, skrywanych uczuć, sekretów, przyjaźni, mocnych scen, pożądania, toksycznej relacji oraz sekretów.

Mimi Sheldon pragnie szczęścia i sielskiego życia dla siebie, jakie mają jej przyjaciółki.
Jednak u boku Hugona Valverde człowieka bez uczyć nie do końca będzie to możliwe.
Czy taki człowiek, jak on zimny drań będzie w stanie ją pokochać?
Mimi, mimo to nie zraża się i postanawia za wszelką cenę zburzyć mur wokół jego serca.
Czy jej się to uda i starczy jej na tyle sił?
Czy Mimi dotrze i naprawi Hugona skrzywdzonego przez los?
Jak potoczy się ich historia?

Mimi postać, która już w pierwszej chwili zrobiła na mnie pozytywne wrażenie i której kibicowałam od pierwszego rozdziału tej fenomenalnej historii.
Muszę też wspomnieć, że nie obyło się od wzruszeń, które mi towarzyszyły podczas czytania wątków Mimi. To jest bohaterka, którą miałam ochotę przytulić, pocieszyć i razem z nią siąść i płakać. Mimo to, co ją spotkało, była bardzo silna i zdeterminowana. Mimi na pewno nie należy do kobiet, które poddają się bez walki.
Natomiast Hugo cóż, nie jest na pewno księciem na białym koniu, który mówi czułe słówka i jest typem romantyka, a raczej jest zimnym bezdusznym draniem bez uczuć zmagającym się ze swoimi demonami przeszłości, które ciągle go prześladują. Nie mogę wam zdradzać wszystkiego, ale to, co on wyprawiał w stosunku do Mimi to miałam wielką ochotę wejść do książki i nakopać mu do tyłka. Jednak z czasem było, też mi go odrobię szkoda, ale to już się dowiecie po przeczytaniu książki. Oboje tak różni, a tak naprawdę podobni do siebie poharatani przez życie.
Czy będą mieć szanse na szczęście?

Nie mogło tu również zabraknąć pozostałych bohaterów z poprzednich tomów, którzy byli dopełnieniem całej fabuły. Macario, Florentino, Alena, Lupita kocham ich. ❤️

Zakończenie, po którym nie mogłam znaleźć sobie miejsca przez pewnie czas, a moje serce zostało roztrzaskane na drobne kawałki. 💔

Kochani jest to romans mafijny, którego nie odłożycie, póki nie dobrniecie do końca. Ja jako patronka gorąco wam polecam przeczytać i poznać historię, której nie zapomnicie i nigdzie drugiej takiej nie znajdziecie. ❤️

Kasi i Patrycji dziękuję kolejny raz za zaufanie współpraca z wami to czysta przyjemność. Kocham was dziewczyny. 🥰❤️
⭐ 10 /10

🎲💚 RECENZJA PREMIEROWA PATRONACKA 💚🎲

Nikt bez powodu nie traktuje drugiego człowieka tak, jak Hugo traktuje mnie.
To on mnie porwał.
Ja się na to nie pisałam."
✨✨✨✨

📜PRZEDPREMIEROWA RECENJZA PATRONACKA📜

Mimi od dziecka nie miała łatwego życia ,porzucona przez rodziców i wychowywana w domu dziecka.Pomimo to znalazła w sobie siłę,aby przetrwać.
Wakacje ,które miały być spełnieniem jej marzeń okazują się najgorszym z możliwych koszmarem. Trafiając do domu Hugona ,w najśmielszych snach nie przypuszczała,że jej życie będzie tak wyglądać.Krzywdzenie na wszelkie możliwe sposoby i zapewnienia o braku jakiekolwiek możliwości na poprawę relacji zmieniają jej życie w piekło.
Mimi pragnie jednego.Zaznania szczęścia i sielskiego życia,takiego jak jej przyjaciółki.Jednak trwanie przy boku skrzywdzonego,zranionego i walczącego z demonami przeszłości Hugona,oddalają jej marzenia.
Mimo to nie poddaje się i obiera sobie za cel obudzenie w nim głębszych uczuć ….

,,Niebezpiecznie zamiary,, jest trzecim tomem serii #colombianmafia
Historia dwójki ludzi z zupełnie różnych światów.Z zupełnie innym spojrzeniem na świat,innymi oczekiwaniami i pragnieniami.Zderzeniem się z nieznanym dotąd życiem i rzeczywistością.
Historia o dźwiganiu na swoich barkach ogromnego bagażu życiowych doświadczeń.Zmaganiem się z nienawiścią,bólem ,cierpieniem i stratą.Walki z demonami przeszłości,które mocno trzymają w swoich szponach.Potrzebie wyrównania rachunków i zemście.
Historia o zaznaniu niewyobrażalnej krzywdy,strachu,bólu i lęku.Niepogodzeniu się ze swoim życiem.Odgrodzeniu się murem i nie dopuszczeniu do możliwości otwarcia się na uczucia.Odczuwania sprzecznych emocji i walki z samym sobą.
Pragnieniu zaznania szczęścia ,troski ,bezpieczeństwa i miłości.Zbudowania relacji i stworzenia więzi.Odnalezieniu w sobie odwagi do zmian.Podejmowaniu niezwykle trudnych działań i decyzji.
Historia w której nie zabraknie sekretów i tajemnic.Niebezpieczeństwa i brutalności.Ale także namiętności,pożądania i fascynacji…

Tą serię pochłaniałam w mgnieniu oka i nie mogłam się doczekać powstania następnej części.Więc nie widziałam innej możliwości niż poznanie i tej historii.A bycie jej patronką to dla mnie ogromny zaszczyt.
Poprzednie tomy były świetne ,ale to co w tym zaserwowały autorki to przeszło moje najśmielsze oczekiwania.
Od pierwszych stron ta książka wywołuje istny rollercoaster emocji.Genialna fabuła okryta nutą tajemniczości i mroku.Przedstawione wątki intrygują i wciągają w wir wydarzeń.Akcja toczy się dynamicznie niejednokrotnie zaskakując i trzymając w napięciu.Bohaterowie idealnie wykreowani.Ich losy śledziłam z zapartym tchem i wielokrotnie z niedowierzeniem.
Ta historia wywołała we mnie ogrom emocji i wrażeń.Od wściekłości przez smutek ,współczucie,a nawet łzy .Podczas czytania tyle myśli przepływało przez moją głowę ,pomysłów i domysłów, że nie mogłam jej odłożyć dopóki nie poznam prawdy.Kiedy już myślałam że jestem blisko jej odkrycia następował zwrot burząc moje wszystkie teorie.
Mi brakuje mi słów i skali,aby ocenić tą historię.Zaliczam ją do grona tych ,które jak najszybciej chcesz przeczytać,a jednocześnie dawkować ja sobie kartką po kartce i nie chcieć się z nią rozstawać .
Intrygująca,wciągająca ,dostarczająca mnóstwo wrażeń.Przy której szybsze bicie serca i wypieki na twarzy towarzyszą od pierwszych chwil.
Ja określiła bym tą książkę jak i całą serię jednym słowem…..ZAJEBISTA ‼️
Także nie zastanawiajcie się tylko sięgajcie i czytajcie 🤩

📜PRZEDPREMIEROWA RECENJZA PATRONACKA📜

🎭 „Niebezpieczne zamiary” to historia przepełniona bólem,cierpieniem oraz niezrozumiałą samotnością,która nie ma daty zakończenia.Podczas czytania łzy płyną ciurkiem,bo Hugo to istny demon w ludzkiej skórze.Nazywa siebie „zwiastunem śmierci”,bo demony przeszłości i płynąca w żyłach nienawiść wyniszczą go doszczętnie.Przeszłość oraz wydarzenia,które przeżył ukształtowały go na osobę bez uczuć.Zabranie Mimi pod swój dach jest dla niego jednocześnie karą i nagrodą.Mogłaby być dla niego wybawieniem,a staje się dla jej katem.

🎭Musicie być przygotowani na historię,która rozerwie wasze serce na kawałki.Jest to za sprawą poznawanej przeszłości i bólu z tym związanej,braku zrozumieniem oraz niszczycielskiej zazdrości!Jest dla osób o mocnych nerwach i ostrzeżenie w książce trzeba wziąć sobie dosłownie!

🎭Bądźcie przygotowani na poznanie ciemnej strony Hugo.Jego sposób działania w mafii jest nieokiełznany-skazując na śmierci niejednego człowieka.Te sceny występują wiele razy w powieści,więc lekko nie jest!

🎭Pojawiający się bohaterowie z poprzednich tomów:Macario,Alena,Lupita,Florentino są nieodłącznym elementem tej historii.Możemy zobaczyć jak toczą się ich losy.Są także wsparciem dla Mimi,która może poczuć się przy nich kochana i chciana!

🎭 „Niebezpieczne zamiary” to powieść dla osób o mocnych nerwach oraz tych,którzy kochają historie z tajemnicami i przeszłością o której ciężko zapomnieć.To hardcorowy romans ze scenami ociekającymi pożądaniem,pragnieniem i seksem bez zahamowań!

💚Musicie ją przeczytać!
A ja czekam już na kontynuację!
P O L E C A M

• Erotyki/Romans