Mój Anioł

Mój Anioł
Ridero
2018-11-20
2018-11-20

Nie dałam rady przeczytać tej podróbki Zmierzchu ;)
A błędy jakie się pojawiają w tekście tak rażą w oczy (s kond zamiast skąd - kto to tłumaczył i kto to wydał)
Pierwsza moja tak niska ocena tutaj.

Nie dałam rady przeczytać tej podróbki Zmierzchu ;)
Pierwsza moja tak niska ocena tutaj.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Czy ta „książka” została wydana w formie papierowej? Czy ktoś zrobił jakąś korektę przed umieszczeniem jej w sieci? Przeczytałam ją w abonamencie Legimi. Tego się czytać nie dało! Błąd na błędzie, jakby autor pisał z T9 na szybko na telefonie. Banalne opisy, a w zasadzie ich brak... Miała być ciekawa pozycja na odprężenie, a więcej się namęczyłam próbując odgadnąć co tam miało być napisane niż serio rozumiejąc fabułę.

Pomysł nawet dobry,ogólny zarys także...Ale...to by było wszystko. Dialogi,ortografia i styl bardzo,bardzo młodej osoby. Faktycznie czyta się lekko i szybko,lecz wrażenie,że człowiek cofnął się do czasów podstawówki nie opuszcza do samego końca. Pozycja nadająca się raczej na opowiadanie dla nastolatek na wattpadzie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

No cóż. Nie wiem ile lat ma autor/ka tej książki ale ja ją czytając miałam wrażenie że czytam wypracowanie dziecka,, weszłam do domu, zdjelam buty, on też zdjął etc. " tak użytych zwrotów w książce jest pełno, oprócz tego masa, błędów przez które aż oczy bolą. Sam pomysł na książkę był ciekawy i na pewno była by lepsza gdyby ktoś to naprawdę przeczytał przed wydaniem.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie wiem czy w ogóle mogę to nazwać książką.
Nie rozumiem wysokich ocen tego dna, braku ładu i składu.
Sam pomysł na książkę nie jest zły ale wykonanie to porażka. Pełno tak rażących błędów i to takich, że nie wierzę,że można było to napisać i wydać w tej postaci. Nie wierzę też, że jednak udało mi się to przeczytać. Na szczęście było to krótkie, to jedyny plus tego czegoś.
1 za okładkę z cytatem, a najlepsza ocena to zero.
Nie polecam

Nie wiem czy w ogóle mogę to nazwać książką.
Nie rozumiem wysokich ocen tego dna, braku ładu i składu.

Podziwiam ludzi, którzy próbują swoich sił, spełniają swoje marzenia pisząc książki. Podziwiam i przyklaskuję.
Jestem absolutnie przeciwna temu, by nadawać nr. ISBN i puszczać w świat książki bez korekty, ja już nie mówię profesjonalnej. Ale zwyczajnej autorskiej, autorka powinna dwadzieścia razy sprawdzić i poprawić ewentualne błędy, W te książce niestety jest ich na pęczki. Przecinki nie tam gdzie trzeba, są nawet jeśli ich nie potrzeba. Błędy ortograficzne, stylistyczne. Składnia zdań woła o pomstę do nieba.
Przyznam szczerze, nie przeczytałam książki, bo się nie da.

Mój Anioł. Nie mogę zaprzeczyć, że książkę czyta się dość szybko i akcja szybko się rozkręca. Dziewczyna, która zmaga się z koszmarami, po pojawieniu się nieznajomego wszystko ustaje, czy on okaże się tym dobrym? Jednak dopada ją przeznaczenie, z którym musi się zmierzyć. Niebo i ziemia, walka dobra ze złem, aniołowie i ludzie, to możemy spotkać w tej książce.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka jest ciekawa i wciągająca!!!!
Polecam do czytania
Czyta się ja szybko i łatwo
Super 👏👏👏👏👌👌👌👌👌

Książka jest ciekawa i wciągająca!!!!
Polecam do czytania
Czyta się ja szybko i łatwo
Super 👏👏👏👏👌👌👌👌👌

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

"Mój Anioł" jest książką bardzo ciekawą i w pewnych momentach zaskakującą. Czyta się lekko, a akcja jest nieprzewidywalna. Książka jest sama w sobie bardzo orginalna. Bardzo polecam dla osób interesujących się fantastyką oraz romansem w jednym.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka bardzo mnie wciągnęła, dwa wieczory. Nie mogłam się oderwać. Interesująca, pełna ciekawych zwrotów akcji fabuła. Polecam zarówno młodszym jak starszym czytelnikom 👍👍

• Book read in 2020

Dodaj cytat z książki Mój Anioł