Opowiadania nominowane do Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla za rok 2018

Krystyna ChodorowskaAnna Hrycyszyn Wydawnictwo: Zajdel.art.pl fantastyka, fantasy, science fiction
Zajdel.art.pl
fantastyka, fantasy, science fiction
2018-06-16

Z jednej strony – dostępne za friko, z drugiej strony – za friko nie musi oznaczać słabizny
Niestety, w tym przypadku jest to właśnie słabizna.
Od czasu do czasu sięgam po darmowe wydania. No bo dlaczego nie?. Tym bardziej jeśli w nazwie jest coś o nominacjach i nagrodach.
Tym razem spotkało mnie rozczarowanie. Jeśli to są opowiadania nominowane do nagrody to jakie są te...

Zbiór składa się z 5 opowiadań nominowanych do nagrody Zajdla za 2018 rok.

1. "Dzikie stworzenia" oraz "Detektyw Fiks i sprawa mechanicznego skafandra" - dwa opowiadania detektywistyczne z motywem przemiany w zwierzę.
2. "Jeden spalony rzut" - opowiadanie o nieudanej akcji spadochronowej straży pożarnej.
3. "Moloch" - opowiada o antyutopijnym świecie oraz tytułowym...

Zbiór tak słaby, że specjalnie dodałem go na Lubimy Czytać, aby móc go nisko ocenić.

• 2019
  • Ebook