Black Hollow: Szpieg

Okładka książki Black Hollow: Szpieg Silencio
Okładka książki Black Hollow: Szpieg
Silencio Wydawnictwo: Bucketbook Cykl: Black Hollow (tom 2) Seria: Black Hollow fantasy, science fiction
Black Hollow (tom 2)
Black Hollow
Bucketbook
2019-06-03
2019-06-03

„Przyjaźń nie wymaga niczego, dlatego jest przyjaźnią. Jeżeli ktoś miałby się od ciebie odwrócić, gdybyś trochę osłabła, nie zasługuje na miano przyjaciela- podsumował dobitnie”.

💚💚💚
Kolejny rok w Black Hollow otwiera przed bohaterami nowe szanse — w tym także na miłość. Paranormalna społeczność coraz bardziej pochłania Willa, dając mu poczucie przynależności, ale też wpędzając go w coraz większe kłopoty. Podczas gdy nowe przyjaźnie zaczynają powoli kiełkować, dawna zostaje poddana próbie. Nastoletnie problemy, wściekłe wilkołaki, dumne wampiry i pewien krwiożerczy chowaniec... Co zrobić, gdy jest się odmieńcem nawet pośród odmieńców?
💚💚💚

„Szpieg” to drugi tom serii „Black Hollow” autorstwa Silencio.
Rewelacyjna kontynuacja trzymająca w napięciu i wciągająca czytelnika coraz bardziej w świat nadprzyrodzony.
Dostajemy tu jeszcze więcej emocji i niebezpieczeństw, ale także obserwujemy rozwijające się nowe miłosne relacje.
Sama książka jest dość krótka jak na moje standardy, jednak dzieje się w niej na tyle dużo, że summa summarum w ogóle mi to nie przeszkadzało.
Świetnie bawiłam się w trakcie czytania. Tak naprawdę nawet nie pamiętam, kiedy ją skończyłam, tak mi szybko czas zleciał. Gorąco wam polecam.

💚💚💚

Nie ma głównego wątku, który by prowadził książkę - przez co jest mało wciągająca...

Tytuł "Szpieg" nie został rozwiązany, co jest rozczarowaniem. Zresztą razem z poczuciem, że ta część jest jakby przeciągnięciem (trochę o niczym) do następnej części.

Końcówka mnie zawiodła. Nie ze względu na to co się stało, tylko znów występuje tu bohater tragiczny. Gdyby nie działa mu się krzywda, to chyba nic by się nie działo.

I tak jak pierwsza część mnie zaciekawiła i miałam nadzieję, że dalej będzie fajniej - tak teraz zastanawiam się nad kupnem kolejnej.

• E-book / opowiadania
  • BLka