Mark

Okładka książki Mark Jessica Gadziala
Okładka książki Mark
Jessica Gadziala Wydawnictwo: Amazon Kindle Cykl: Mallick Brothers (tom 3) literatura piękna
Mallick Brothers (tom 3)
Mark
Amazon Kindle
2017-06-02
2017-06-02

Kolejnym z braci Mallick, który trafił na tapetę jest Mark. To nasz podrywacz, cheerleaderka, koleś z wiecznym uśmiechem, który nie przepuści możliwości zabrana kobiety do łóżka…
Ma za to też dobrą stronę. Jest zdecydowany czego chce i nie boi się ciężkiej pracy.
Gdy podczas zakupów sklep w któym przebywa zostaje obrabowany „ratuje” dziewczynę, która zawieruszyła się między regałami…
Wtedy jeszcze nie ma pojęcia, że piękna nieznajoma jest częścią ekipy, która od lat okrada sklepy… I ma w tym głębszy cel!
Ojojjoj!
Scotti to dziewczyna z charakterem – dzieżko by było inaczej skoro została wychowana z samymi braćmi i… od pewnego momentu, przez braci.
Bardzo spodobała mi się relacja między nimi, choć wszystko działo się bardzo szybko. Uczucie pojawiło się prawie od tak… Mark jest prosty. Scotti miała swoje problemy i przemyślenia…

Akcja też całkiem fajna. Urocza.
Kocham Helen Mallick <3 wszystkich Mallicków – za to jak przyjęli Scotti i całą jej rodzinę <3
I bardzo, bardzo, bardzo lubię braci Scotti<3

Za to Eli – to już złamało moje serce, a jeszcze nie dotarłam do jego części!
Oczekuję prawdziwej petardy i na to czekam!

Historia Marka także mnie nie porwała .Nie podobają mi się sytuacje ,że tak szybko seks miłość itp .Wolę jak bohaterowie bardziej się poznają .Erotyzmu tez jest zbyt dużo niestety musiałam kartkować bo ileż można czytać tego samego.

Świetny początek znajomości pomiędzy Markiem i Scotti. Nie ma to jak być przestępcą w tym mieście haha. Czasami mnie zastanawia czy mieszka tam ktoś, kto nim nie jest. Nawet rozumiem to co robiła Scotti i jej bracia, ale chyba 10 lat to za długo jak na zemstę…szkoda mi było zwłaszcza jej najstarszego brata. Oczywiście mamy od razu chemię pomiędzy Markiem i Scotti od początku 😊 pytanie czy ona przestanie uciekać? Podobało mi się podejście jej najstarszego brata w tym temacie 😊 świetny motyw z Kurczakiem (a to co Mark zrobił było przesłodkie!!!!!). W końcu zapewnił Scotti do nie uciekania, kiedy wyszła akcja z Elim….ten brat jest najbardziej tajemniczym osobnikiem i chyba jego historia będzie najbardziej emocjonująca. Autorka lubi długie epilogi i takie na nam dała 😊 trochę mnie martwiło gdzie trafił Coop, ale wygląda na to, że zaopiekowała się nim kobieta Eli, o której nikt nie wie 😊

Dawno nie miałam w rękach książek tej autorki. Gdy pojawiła się kolejna część, wiedziałam ,że nie przejdę obok niej obojętnie. Ta seria , choć nie została wydana w języku polskim,cieszy się dużym zainteresowaniem. Warto po nią sięgnąć i zaprzyjaźnić się z mężczyznami z rodziny Mallick. Każdy z nich na swój sposób zwrócił na siebie uwagę. Ostatni z nich,Eli pozostał jeszcze nieodgadniony. Ale mam nadzieję, że kolejny tom, rozwieje wszelkie tajemnice, którymi owiana była jego osoba.
Mark Mallick w biznesie rodzinnym pełnił funkcję egzekutora pożyczkowego. Pożyczki były czymś w rodzaju tradycji rodzinnej i hołdem złożonym ojcu. Poza tym zajmował się legalnym interesem, prowadząc firmę budowlaną.
Zakupy w supermarkecie i strzały z rabunkiem w tle, wprowadziły w jego życie znaczące zmiany. Szczupła,wysoka kobieta o egzotycznej urodzie zwróciła jego uwagę. Mężczyźni w jego rodzinie nie mogli mieć normalnych kobiet. Gorąca laska okazała się rabusiem.
Scotti razem z braćmi napadała na duże sklepy. Okradali z kasy, którą potrzebowali na spłatę zadłużenia, które wspomagało leczenie ich matki. Przenosili się z miasta do miasta,doskonale się kamuflując. Ich ostatnim przystankiem miała być Rosja. Wszystko się pozmieniało,w momencie,gdy Scotti poznała przystojnego i niezwykłego człowieka.
Pragnęła stabilizacji, normalności. Zwyczajnych spotkań z przyjaciółmi i stałego związku.
Czy jej przeszłość,wykroczenia , występki pozwolą jej tworzyć nową przyszłość u boku Mark'a Mallick?

To już 4 tom losów rodziny braci Mallicki. Tym razem historia Marka budowlańca i Scotti złodziejki. Mark tak jak pozostali bracia wie czego i kogo chce. Jest słodki, przystojny alfa ,odważny, zdeterminowany w dążeniu do celu czyli dziewczyny. To historia, którą czyta się lekko, szybo, jednak zakończenie z udziałem Elliego pozwala nam mieć nadzieję na następny tom.

2058

Na półkach: , , , , , ,

To była KOLEJNA ciekawa historia miłosna z kryminalnego świata Navesink Bank.

Mark czwarty z braci Mallick był zaborczym i słodkim, zdeterminowanym, seksownym wojownikiem. Wiedział dokładnie, czego chce i poszedł na to, nie robił żadnych gier emocjonalnych, po prostu od razu zawalczył o swoją kobietę Scottie.
Zawsze podobały mi się książki Jessici Gadziali i to był dokładnie jej styl - łatwy do odczytania, zabawny i wystarczająco dramatyczny. Uwielbiam to, jak tworzy rodzinne więzi w swoich książkach, niezależnie od tego, czy są one związane z krwią, braterstwem czy klubem dla dziewcząt, sprawia, że zazdroszczę lojalności, wsparcia i miłości, którą dzielą.
Ta historia oferuje krótkotrwały przypływ adrenaliny i satysfakcjonujące poczucie spełnienia po przeczytaniu.
Jednak ta książka kończy się czymś w rodzaju klifu, pozostawiając nam tajemniczy wgląd w jednego z ponurych / uduchowionych braci, Eli Mallicka, który przez to, że nie umiał panować nad swoją wściekłością ostatecznie wywróciło, to jego życie do góry nogami i pozostaje nam pytanie , gdzie i jak potoczy się jego życie.

To była KOLEJNA ciekawa historia miłosna z kryminalnego świata Navesink Bank.

Zawsze podobały mi się książki Jessici Gadziali i to był...

• Mafia
  • Brakujące części