Jak Zaplanować Podróż

2019-05-17
podróże poradnik

Rewelacja

Rewelacja

Dla mnie, czyli dla osoby, która nigdy nie leciała samolotem i mało podróżowała, ten ebook jest bardzo pomocny.

Miałem bardzo duże oczekiwania i niestety częściowo się zawiodłem. Głównie objętością książki. W teorii pozycja ma około 190 stron. W praktyce szerokie marginesy i duże odległości między wierszami powodują, że tekstu jest zwyczajnie mało. Wiele tematów jak szczepionki jest powielonych w każdym rozdziale i w każdym z nich brakuje konkretnej informacji. Zamiast tego autor odsyła nas do "google", urzędów i lekarzy. Oczywiście radzenie się specjalistów to właściwa postawa, bo książkowa wiedza może przestać być aktualna, ale przydałoby się opisać wiele tematów konkretniej. Szkoda, bo zamiast solidnego poradnika to bardziej czyta się jak zbiór wpisów z bloga.

Mimo wszystko książkę polecam osobom rozpoczynającą przygodę z podróżowaniem, które są w temacie "zielone".

• » podróże

Dodaj cytat z książki Jak Zaplanować Podróż