Nierozłączki. Lilka i Pestka

Patronat LC
Annie BarrowsSophie Blackall Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Nierozłączki (tom 1) literatura dziecięca
Ivy and Bean
Emilia Kiereś
Egmont Polska
Ivy and Bean
Nierozłączki (tom 1)
literatura dziecięca
Emilia Kiereś

Przyjaźń to obok miłości jedna z najważniejszych ludzkich relacji opierająca się na zaufaniu i wzajemnym szacunku. Z ciekawością kupiłam pierwszy tom z serii Nierozłączki licząc na to, że córka pozna kolejne dobrze czujące się w swoim towarzystwie dziewczynki i ich przygody. Patrząc na tempo w jakim książeczka została przeczytana oraz radość płynącą z tej opowieści wiem, że...

Na półkach: , , , ,

Po serię sięgnęłam przypadkiem ze względu na imię tytułowej bohaterki, z którą moja córka może się identyfikować, ale już nie przypadkiem zakupiłam kolejne części „Nierozłączek”. Książkę czyta się lekko i szybko i chociaż jest przeznaczona dla dzieci szkolnych, to myślę, że z powodzeniem można spróbować zapoznać z nią także młodszego czytelnika. Starszy przedszkolak również...

Właśnie moja 8 letnia córka, skończyła czytać tę książkę. Potężna dawka humoru, ciekawe historie i przygody dwóch dziewczynek. Większe literki w tekście, co uważam za duży plus, dla dziecka, które uczy się czytać.

Wow! Właśnie odnalazłam serię w której zaczytywałam sie jako dziecko mieszkające w Stanach Zjednoczonych. Ale to było dawno. . .

Idealna pozycja dla dziewczynek w wieku 8-9 lat.

Książka pełna humoru przy której żadna dziewczynka nie będzie się nudziła. Akcja dzieje się szybko, a rozdziały kończą tak, że chce się czytać następny. Duże litery idealne dla młodego czytelnika.
Sama przeczytałam z zaciekawieniem.
Polecam.

2068

Annie Barrows należy do tych pisarzy, których życie od dzieciństwa było związane z książkami. Spędzanie wiele godzin w tygodniu bibliotece dla dzieci, a w gimnazjum praca, jako osoba odpowiadająca za ład na półkach było wynikiem jej wielkiego zamiłowania do literatury i wiedzy, co później przełożyło się na studia. Pisarką stała się w 2008 roku, kiedy razem z ciotką wydała...

• Dla dzieci
  • Dziecięce