Zagadka Królowej Parku

Zofia Staniszewska Wydawnictwo: Debit Seria: Ignacy i Mela na tropie złodzieja literatura dziecięca
9788380572003
Debit
tajemnica zagadka śledztwo detektywi
literatura dziecięca
9788380572003
Ignacy i Mela na tropie złodzieja
tajemnica zagadka śledztwo detektywi

Ogólnie to niezła, ale nie podoba mi się to, że można wybrać samemu zakończenie.

Jeżeli ciekawi Was historia zaginionego klejnotu to coś dla Was i Waszych dzieciaków!

"Zagadka Królowej Parku" to opowieść trzymająca w napięciu młodego czytelnika, gdzie nie brakuje również humoru. Ignacy i Mela to rodzeństwo, które nie boi się nowych wyzwań, a wszelkie zagadki motywują ich do wszelkich działań.

Zapraszam na pełną...

Jakiś czas temu dzięki uprzejmości Wydawnictwa Debit otrzymałem dla mojego siostrzeńca Calvina komplet bajek z serii o Meli i Ignacym na tropie złodzieja autorstwa Zofii Staniszewskiej. Tutaj bardzo ważną rolę odegrały ilustracje na które jak wiemy dziecko zwraca największą uwagę. W przypadku tej serii za ilustrację odpowiedzialny jest Artur Nowicki. Sam przyznam, że...

• Z biblioteki
  • Książeczki córeczki
  • Literatura kryminalna i detektywistyczna, grozy, sensacyjna i przygodowa
  • Czytamy z córką
  • Wysłuchane audiobooki