Czwarty Kielich. Odkrywanie tajemnicy Ostatniej Wieczerzy i krzyża

The Fourth Cup: Unveiling the Mystery of the Last Supper and the Cross
religia
Dominika Krupińska
Jezus Ostatnia Wieczerza Pascha Wielkanoc

Bardzo ciekawa książka pokazująca w jaki sposób w śmierci Jezusa dopełniła się Pascha.
Polecam wszystkim, których ciekawi to czy Ostatnia Wieczerza była sederem paschalnym.

Na półkach: , , , ,

Bardzo dobra książka dla wszystkich, którzy lubią poszukiwać i nie wystarcza im tylko powierzchowna znajomość tekstów, obrzędów i tradycji. Scott Hahn opisuje swoje studia i dociekania w sprawie znaczenia symboli i znaków Ostatniej Wieczerzy oraz Męki Pańskiej. Poszukiwania prowadzą tego amerykańskiego pastora do jego własnego exodusu - z prezbiterianina i kalwinisty staje...

• Wyjątkowa
  • Książki 2021