Zdrowe łakocie. Domowe słodycze dla dzieci

Okładka książki Zdrowe łakocie. Domowe słodycze dla dzieci Jolanta Naklicka-Kleser
Okładka książki Zdrowe łakocie. Domowe słodycze dla dzieci
Jolanta Naklicka-Kleser Wydawnictwo: Zwierciadło kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Zwierciadło
2019-05-08
2019-05-08
9788381320726
słodycze kuchnia dla dzieci łakocie przepisy kulinarne

„Zdrowe łakocie. Domowe słodycze dla dzieci” Jolanty Naklickiej-Kleser ❤️ To właśnie dzięki Pani Jolancie przypomniało mi się jakie pyszne rzeczy jadłam jako dziecko... pyszne i co najważniejsze proste w przygotowaniu 😁 W książce znajdziecie wiele przepisów na zdrowe słodycze, ale nie tylko dla dzieci jak sugeruje tytuł. Dorośli także przepadną smakując tych smakołyków ❤️ Składniki wykorzystane w przepisach nie są wymyśle, co zasługuje na ogromny plus. Przepisy są bardzo dobrze opisane i łatwe. Samo wydanie książki jest pełne kolorów i przepięknych zdjęć. Na pewno nie raz sięgnę po książkę i przepisy w niej zawarte ❤️

Choć dzieci jeszcze nie mam, to w każdym z nas drzemie odrobina tej infantylności.

Książka zawiera aż 90 propozycji na zdrowe i słodkie posiłki, niektóre wręcz banalne, ale warto mieć taki szybki poradnik pod ręką. Pomysły sprawdzą się zarówno jako przekąska, śniadanie czy kolacja.

Duży plus dla autorki za prostotę i łatwość przygotowania. Nawet taki laik jak ja potrafi coś zdziałać to znak, że naprawdę można!

Kokosanki to dobra i szybka propozycja kiedy zbliżają się odwiedziny znajomych, są lekkie, zdrowe i mocno kokosowe, brak cukru rekompensuje czekolada z orzechami, pychota! :). Upiekłam również bezę, może nie jest perfekcyjna, jednak jak na pierwszy raz była jadalna, a to najważniejsze :). Udało mi się przygotować również zdrowe batony, choć chyba nie zostanę ich fanką, za bardzo czułam w nich masło orzechowe, liczyłam na mocniejszy smak owoców. Polecam również czekoladowe suflety, były naprawdę smaczne, niestety zanim powstało dobre zdjęcie zdążyły opaść  musicie uwierzyć mi na słowo :)

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu Zwierciadło.

Pomysłowa książka pełna słodkich i zdrowych przekąsek. Warto mieć ją w swoim domu zwłaszcza jeśli mieszkają z nami dzieci. Można zaproponować niejadkowi, by razem z nami przygotował zdrowy deser. Polecam

• Psychodietetyka
  • 2021r.