Zdrowe łakocie. Domowe słodycze dla dzieci

Jolanta Naklicka-Kleser Wydawnictwo: Zwierciadło kulinaria, przepisy kulinarne
9788381320726
Zwierciadło
słodycze kuchnia dla dzieci łakocie przepisy kulinarne
Zwierciadło
kulinaria, przepisy kulinarne
9788381320726
słodycze kuchnia dla dzieci łakocie przepisy kulinarne

„Zdrowe łakocie. Domowe słodycze dla dzieci” Jolanty Naklickiej-Kleser ❤️ To właśnie dzięki Pani Jolancie przypomniało mi się jakie pyszne rzeczy jadłam jako dziecko... pyszne i co najważniejsze proste w przygotowaniu 😁 W książce znajdziecie wiele przepisów na zdrowe słodycze, ale nie tylko dla dzieci jak sugeruje tytuł. Dorośli także przepadną smakując tych smakołyków ❤️...

Choć dzieci jeszcze nie mam, to w każdym z nas drzemie odrobina tej infantylności.

Książka zawiera aż 90 propozycji na zdrowe i słodkie posiłki, niektóre wręcz banalne, ale warto mieć taki szybki poradnik pod ręką. Pomysły sprawdzą się zarówno jako przekąska, śniadanie czy kolacja.

Duży plus dla autorki za prostotę i łatwość przygotowania. Nawet taki laik jak ja potrafi...

Pomysłowa książka pełna słodkich i zdrowych przekąsek. Warto mieć ją w swoim domu zwłaszcza jeśli mieszkają z nami dzieci. Można zaproponować niejadkowi, by razem z nami przygotował zdrowy deser. Polecam

• Chcę w prezencie
  • Przepisy