Kup teraz - 1 oferta w cenie od 53.00 zł do 53.00 zł

Kuchnia błotna. 20 przepisów na naturalny plac zabaw

Anna KomorowskaMichał Rokita Wydawnictwo: pracownia k. poradniki dla rodziców
pracownia k.
architektura plac zabaw ogród
poradniki dla rodziców
architektura plac zabaw ogród

Jeśli interesuje Was tematyka tej książki to znajdziecie w niej wszystko to czego potrzebujecie.

Bez lania wody, same konkrety. Dla zainteresowanych tematem wychowywania dzieci w zgodzie z naturą, dla chcących zbudować naturalny plac zabaw w swoim ogrodzie, ale nie tylko - również dla tych, którzy chcą stworzyć taką przestrzeń w miejscu publicznym, ale nie wiedzą, jak się za to zabrać. Inspirująca i bardzo konkretna, polecam.

• 2020