Kup teraz - 7 ofert w cenie od 30.72 zł do 40.99 zł

Bliźnięta - pierwszy rok życia, czyli bobolotem do nieba i z powrotem

Joanna Maciejewska Wydawnictwo: Impuls poradniki dla rodziców
Impuls
poradniki dla rodziców

Na półkach: , , , ,

Czytając wstęp napisany przez autorkę książki pt. '' Bliźnięta-pierwszy rok życia, czyli bobolotem do nieba i z powrotem'' Panią Joannę Maciejewską wydaną w formie pamiętnika byłam pod wielkim wrażeniem spojrzenia, jak wygląda życie rodziców, z perspektywy przygotowań się do bycia podwójnym rodzicami, zanim ich sympatyczne bliźnięta Samuel i Beniamin pojawią się na...

• Dziecko
  • Wyzwanie Czytelnicze 2019
  • 2019
  • .2019
  • Oficyna Wydawnicza "Impuls"
  • Z życia innych... (Autobiografie/Biografie/Wywiady)