Francuskie noce

Okładka książki Francuskie noce Adriana Rak
Okładka książki Francuskie noce
Adriana Rak Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Marysia i Bilal (tom 2) Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Marysia i Bilal (tom 2)
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2019-08-26
2019-08-26
romans powieść dla kobiet miłość Polka Muzułmanin Marokańskie słońce

"Francuskie noce" to kolejna niesamowita książka autorstwa Adriany Rak, którą miałam przyjemność przeczytać.
Jest to kontynuacja przygód Marysi i Bilala z "Marokańskiego słońca". Marysia jest żoną i matką. Prowadzi bardzo spokojne i ułożone życie.
Bilal również ma poukładane i szczęśliwe życie.
Wszystko się zmienia, gdy po latach ponownie się spotykają.
Jak wypadnie ich spotkanie?
Czy porzucą swoje dotychczasowe życie dla wspólnego szczęścia?
Czy los da im drugą szansę?
Tego i wiele więcej znajdziecie na stronach tej niesamowitej historii. Czytając niejednokrotnie mocniej zabiło mi serce. Ta historia wciągnęła mnie od pierwszych stron. Autorka kolejny raz mnie nie zawiodła.
Akcja toczy się w bardzo szybkim tempie, bardzo dużo się tu dzieje. Znajdziemy tu miłość, zdradę, rozczarowanie, kłamstwo, złamane serce, jak również wydarzenia z przeszłości bohaterów, dlatego śmiało mogą tą książkę polecić osobom które nie czytały pierwszej części. Serdecznie dziękuję Pani Adrianie Rak za egzemplarz z piękną dedykacją i z autografem.
#francuskienoce #adrianarak #drugaczęść #marokańskiesłońce #marysia #bismal #waspos #wydawnictwowaspos #recenzja2023 @rak.adriana @waspos

Bilal również ma poukładane i szczęśliwe życie.
Wszystko się zmienia, gdy po latach ponownie się spotykają.
Jak wypadnie ich...

Książka dobra. Pokazuje co jest ważne w życiu. Ile jesteśmy w stanie oddać , wycierpieć, wytrzymać aby być szczęśliwym. Pokazuje również jak ważne są relacje między ludźmi i jak ważna jest rodzina i przyjaciele. Nie zapominać również o samym sobie. Autorka bardzo dobrze pokazuje emocje bohaterów, dzięki czemu łatwo można wczuć się w świat przedstawiony w książce i zrozumieć wybory bohaterów i co za tym idzie konsewkwencje ich czynów.

Cóż książka przeczytana, więc wypada napisać recenzję... Ciekawi? Zatem przenoszę Was do świata Polski, Francji i Maroka. Jak zaznaczyłam, nie czytałam pierwszej części, bo nie wiem jakim cudem nie miałam o niej pojęcia, ale to nie ważne. Spokojnie dałam wciągnąć się w historię Marysi i Bilala ♥️
Jest to kontunuacja ich historii. Książka zaczyna się od ich rozstania. Co było powodem? Dlaczego postanowili zakończyć związek, który był prawie idealny?
Rozstanie, a z nim smutek, żal, alkohol, depresja, ale i szansa na nowy inny związek, tylko pytanie czy to wystarczy by zapomnieć o tej wielkiej miłości?
Bilal i Marysia prowadzą swoje życie. Ona jest mężatką, ma synka... Niestety jej małżeństwo staje się fikcją... Co jest powodem ich oddalania się od siebie? Czy ciągłe obarczanie winą spowoduje rozpad tego małżeństwa i kto będzie temu winny? Bilal również jest w związku małżeńskim, jednak myśli o Marysi... Czy to fair w stosunku do żony? Czy to małżeństwo również przetrwa?
Mijają lata... Marysia i Bilal spotykają się... Jak będzie wyglądało to spotkanie... Czy między nimi nadal coś jest? Czy można naprawdę pozwolić odejść osobie, którą się kocha? Co musiałoby się stać, aby los dał im drugą szansę i czy potrafiliby z tej szansy skorzystać?
Powiem Wam, historia tej dwójki wciągnęła mnie od samego początku... Małżeństwo, dziecko, problemy, Kłótnie, poczucie winy, zdrada, złamane serce, przeszłość, przyszłość... Przeznaczenie, czy coś takiego w ogóle istnieje?
Przekonajcie się i przenieście się do świata tej jednej Francuskiej nocy, która spowodowała szybsze bicie serca i dała nadzieję na miłość, tą jedyną.
Z czystym sumieniem, mogę Wam polecić tą książkę ♥️

Jest to kontunuacja ich historii. Książka zaczyna się od ich rozstania. Co...

Ciekawsza niż pierwsza część. Więcej się dzieje. Bohaterzy mają już jakiś bagaż życiowych przeżyć, są już mądrzejsi, pewniejsi siebie i bardziej doświadczeni. To sprawia, że książka jest bardziej realna, rzeczywista, naturalna. Nic nie jest prze kolorowane, Marysia i Bilal popełniają błędy, i są tego świadomi. Męczące ich rozterki sprawiają jedynie, że stają się bliżsi realnemu postrzeganiu ich postaci.

#318 - Francuskie noce - Adriana Rak - Wydawnictwo WasPos

#71/52/2020

Jest to kontynuacja historii z książki Marokańskie Słońce choć znacznie obszerniejsza, bo liczy 332 strony.

Poznajemy w niej dalsze losy Marysi i Bilala. Chociaż każde z nich ma swoje osobne życie, los nieustannie stawia ich na swoich drogach.

Wszystko zmienia się w pewną Francuską noc w klubie 69.

Czy tych dwoje ludzi odnajdzie w końcu upragnione szczęście?

Drugi tom jak dla mnie jest zdecydowanie lepszy od pierwszego, z wielu pikantnych powodów (oczywiście żartuję, nie tylko z tego powodu :) ).

Serdecznie polecam obie te książki <3 <3 <3

#318 - Francuskie noce - Adriana Rak - Wydawnictwo WasPos

#71/52/2020

Wszystko zmienia się w pewną Francuską noc w klubie...

Zdecydowanie lepsza kontynuacja od części pierwszej Marokańskie Słońce.
Historia dalszych losów Marii jej męża i jej marokańskiej wielkiej miłości. Czy po rozstaniu ta dwójka ułoży sobie życie z partnerami wychowanymi w tej samej kulturze i wierze. Czy ich losy znowu się ze sobą splotą. Ciekawie poprowadzona i przedstawiona akcja.

Zdecydowanie lepsza kontynuacja od części pierwszej Marokańskie Słońce.

To była przyjemna lektura, którą w zasadzie pochłonęłam w trochę ponad dwie godziny. Czytało się lekko i myślę, że mogę polecić tę historię na luźny wieczór z ciepłą herbatką i pod kocykiem.
Przyznaję, że po tytule i dość wymownej okładce spodziewałam się trochę innego przebiegu wydarzeń. Zabrakło mi w niej czegoś... Trochę więcej akcji i pazura i nie mówię tylko o scenach erotycznych. Podobało mi się przedstawienie perspektyw dwójki głównych bohaterów (to jest coś, co bardzo lubię),zarówno Marysia, jak i Bilal, mieli swój czas na kartach książki, co pomogło w lepszym ich poznaniu i polubieniu, bo nie mogę zaprzeczyć, że przypadli mi do gustu.
Historia płynie powoli i jest raczej prosta, a zakończenie łatwe do przewidzenia, ale lekki, przystępny styl autorki sprawia, że czyta się z zainteresowaniem. Wiem, że Marysia i Bilal mieli już jedną część - "Marokańskie słońce", której nie czytałam i ten fakt może wpływać na mój odbiór "Francuskich nocy"...
Nie chcę spoilerować - podsumowując nie jest to książka, która trafiłaby na moją listę top, ale no, nie jest zła i nie będę nikomu odradzać jej czytania, jest okej ;)

Romantyczna powieść o miłości dla każdego , kto uwielbia czytać takie książki. Jest w niej miłość oraz przeznaczenie z drogą do serca. To niezwykła powieść , która zabrała mnie w rejony pięknej i romantycznej Francji. Byłem szczęśliwy , że mogłem przeżywać emocje z bohaterami książki. Powieść jest naprawdę wyjątkowa
Szczerze polecam bo jest warta przeczytania.

Szczerze polecam bo jest warta przeczytania.

Co za emocje 😋

Niesamowita książka pełna miłosnych uniesień jak i również trudnych wyborów oraz ciężkich decyzji z jakimi musieli zmierzyć się główni bohaterowie książki.

Książka od pierwszej strony porywa czytelnika w zawirowania miłosnych uniesień oraz trudnych wyborów .

" Francuskie noce " przeczytałam w jeden wieczór. Emocji podczas czytania było mnóstwo. A zakończenie może zaskoczyć nie jednego czytelnika.

Dziękuję autorce za niesamowitą przygodę podczas czytania książki. Z pewnością ta książka nie da o sobie tak szybko zapomnieć. Z pewnością na długo pozostanie w moim sercu oraz pamięci.

Tym którzy jeszcze nie czytali " Francuskich nocy " gorąco polecam.

Książka warta przeczytania ❤

Co za emocje 😋

Bardzo fajna powieść .Czyta się super .Miłość ,przeznaczenie :) wszędzie dopadnie.Polecam

• Audiobooki
  • Wydawnictwo WasPos

Dodaj cytat z książki Francuskie noce