Wroga Miłość Part 2

Okładka książki Wroga Miłość Part 2 Ana Rose
Okładka książki Wroga Miłość Part 2
Ana Rose Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Wroga Miłość (tom 2) Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Wroga Miłość (tom 2)
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2019-10-26
2019-10-26

Okładka książki Colombian mafia. Nierozerwalne więzi Ana Rose, K. A. Zysk
Colombian mafi... Ana Rose, K. A. Zys...
Okładka książki Colombian mafia. Niezapomniane wakacje Ana Rose, K. A. Zysk
Colombian mafi... Ana Rose, K. A. Zys...
Okładka książki Grzeszna muzyka Nana Bekher, Camilla En, Iwona Feldmann, Mateusz Gostyński, AT. Michalak, Ana Rose, Anna Wolf, K. A. Zysk
Grzeszna muzyka Nana Bekher, Camill...

Kolejna część przygód Adeline i Damiona. Czy odnajdą siebie? Czy ich własne światy ich zaakceptuja? Czy znajdą spokój?
Na pewno odpowiedzi są w lekturze.

Podobała mi się bardziej niż 1 cześć, bo może już przyzwyczaiłam się do tego stylu pisania, co nie zmienia faktu że brakuję mi takich płynnych łączenia i przejść w wydarzeniach.
Ckliwa końcówka :/

Na pewno odpowiedzi są w lekturze.

Ckliwa końcówka :/

Ta dylogia to nic innego jak opis tego jak bohater i jego super mafio team latają od imprezy do imprezy, zaliczając panienki w klubowych kibelkach. Gdzieniegdzie dla urozmaicenia pojawia się zaplecze i niezobowiązujący ice...

Po tak wysokich notach spodziewałam się czegoś lepszego, na poziomie, a dostałam bandę napalonych małolatów bawiących się w mafię.
Naprawdę lubimy takie historie?
Ja zdecydowanie nie.

Naprawdę lubimy...

Gniot Part 2
Jeżeli pierwszy tom był beznadziejny, to nie wiem w jaki sposób określić ten. Zachowania bohaterów są tak abstrakcyjnie irracjonalne i dziecinne, że najzwyczajniej w świecie nie da się przez to przebrnąć. Nie polecam. Dla własnego bezpieczeństwa po więcej „dzieł” tej autorki nie sięgnę.

Gniot Part 2

Ojj ... dobra. 6/10
Fabuła fajna, pomysł niezły, nawet się fajnie czytało, ale....
Damion był strasznie irytujący. Niby macho aczkolwiek nie do końca. Natomiast ona Adeline naiwna dziewucha, która nie umie postawić na swoim.

Ojj ... dobra. 6/10
Fabuła fajna, pomysł niezły, nawet się fajnie czytało, ale....

Skad takie wysokie oceny?!
Zakończenie pierwszej części spowodowalo, że sięgnęłam po druga licząc na trochę więcej akcji i lepszego poziomu. Nie spodziewałam ze że drugi to może być jeszcze gorszy niż pierwszy. Czytam na legimi wiec wiem ze dokładnie 57% książki to totalna nuda, następna 2% można uważać że coś się dzieje i znów od 60 do 80% nuda. Następnie 20% cos tam się dzieje. Końcówka (aż się wystraszyłam że będzie kolejny tom, którego bym nie przeczytała) i zakończenie...nawet nie wiem co napisać. Można było wyciągnąć z tej historii dużo, ale niestety nie udało się. Nic nie znaczące wątki ciągną się przez rozdziały a to co eweualnie można uznać za znośne to raptem kilka kartek.

Skad takie wysokie oceny?!

Na półkach: , , , , , ,

Kocham ❤❤❤ Ta część zdecydowanie lepsza od pierwszej! Z całego 💜 POLECAM!
Mam leciutki niedosyt, bo nie mam pojęcia co dalej z Aaronem (chciałabym przeczytać książkę i o nim).

Kocham ❤❤❤ Ta część zdecydowanie lepsza od pierwszej! Z całego 💜 POLECAM!

Mi podobała się bardzo. Nie mogłam się oderwać. chociaz ta cała intryga na Aaronie? Nie czaje do tej pory o co chodziło Anie. Serio, to było w ogóle nie przemyślane. Ale ogólnie mega.

Po przeczytaniu pierwszej części zastanawiałam się, czy w ogóle warto zaczynać czytać tę książkę. Ostatecznie pomyślałam, że skoro ma ona lepsze opinie, to może jednak się skuszę. Teraz już wiem, że wyższą średnia ocen raczej odnosi się do tego, że znaczna część osób zawiedziona pierwszą częścią zrezygnowała z poznania dalszych losów bohaterów. Wielka tajemnica łącząca obie rodziny... Nie była szokująca, to co się wydarzyło przed epilogiem... Nie mam pojęcia co to miało wnieść do fabuły. Niektóre sceny kompletnie pozbawione sensu. Natomiast mogę przyznać, że książkę czytałam bardzo szybko, czcionka ułatwiała to zadanie a moim celem było jak najszybsze zakończenie tej lektury.

Po ostatnich wydarzeniach jakie miały miejsce Adeline musi zmienić się nie do poznania i zacząć się ukrywać w innym mieście. Zmienia swoje imię na Ane, zaczyna pracować i pomaga Dorothe w utrzymaniu gospodarstwa wraz z jej wtyczką Sienną. Nie potrafi się jednak pogodzić z tym jaki Damien okazał się naprawdę. Kiedy podczas imprezy na jej drodze spotyka jego brata Aarona postanawia się zemścić na rodzinie O'Donellów i próbuje rozkochać brata. Wszystko wydaje się proste jednak kiedy przychodzi jej spotkać się z Damienem w cztery oczy ledwo daje radę. Wie, że pomimo wyrządzonej krzywdy w dalszym ciągu Go kocha. Czy w końcu mu wybaczy?

Damien nikomu nie pokazuje, ale bardzo tęskni za swoją błękitnooką miłością. Nie potrafi się pogodzić z tym, że ja uderzył ze względu na pozory na swojego ojca i tak podle ją potraktował. Chce ją odszukać i z nią porozmawiać po wypełnionej misji. Ma nadzieję, że mu wybaczy. Nie wie jednak, że do spotkania dojdzie bardzo szybko podczas pobytu w Londynie kiedy ma misję do spełnienia. Czy jego uczucie do Adeline przetrwa?

Aż nie chce myśleć o tym, że to już ostatnia część. Bardzo zżyłam się z niebezpiecznym Damionem oraz spokojną Adeline. Seria bardzo mi się podobała po prostu zakochałam się w niej, a Ana Rose stała się jedną z moich ulubionych autorek 😊Polecam❤

Pierwszy raz czytałam taki rodzaj książki, ale spowodowało u mnie tyle emocji, że na prawdę polecam.
To jest drugi tom tej historii i zarazem ostatnim tej pięknej serii. Były tam parę scen takich osiemnaście plus, ale nawet, gdy się je pomija to książka nic nie traci.
Po pierwszym tomie myślałam, że druga na pewno nie może być lepsza, ale okazało się że się myliłam. Jeśli ktoś lubi tematykę mafii i ciągłej niepewności to jest to seria dla niego. Od razu mówię z wątkiem miłosnym. Na prawdę polecam ,,Wroga miłość" od Ana Rose.

• Romans