Zew Cthulhu

François BarangerH.P. Lovecraft Wydawnictwo: Vesper Seria: Lovecraft w ilustracjach Barangera albumy
The Call of Cthulhu / L'Appel de Cthulhu illustré
albumy
Maciej Płaza
Lovecraft w ilustracjach Barangera

Oficjalne recenzje i

Drżyjcie śmiertelnicy, oto nadchodzi Przedwieczny!

[ 2 ] Link do recenzji

Chciałbym aby każde opowiadanie było wydane w ten sposób. Warto mieć chociażby dla przepięknych ilustracji.

Piękne wydanie z grafikami znakomicie dopelniajacymi treść. Dla mnie to tak naprawdę pierwsze pełne spotkanie z Lovecraftem - styl jest rzeczywiście nieco szorstki, ale warto się zapoznać z tym dziełem.
Kolejne wydania Berengera na pewno trafia do mojej kolekcji.

Bardzo ładnie wydane, plus dla wydawnictwa Vesper. Ilustracje wystarczająco nieszczegółowe by pozostawić trochę wyobraźni.

Na półkach: , , , , ,

Jak na pierwsze zetknięcie z twórczością autora to jestem pod ogromnym wrażeniem, niesamowity klimat i odczucie duszącej grozy, tajemniczości i wrażenia z zetknięcia się z czymś niepojętym. WOW. Na pewno pójdę dalej i zapoznam się z innymi dziełami pana Lovecrafta.
Ogromne wrażenie robi również wydanie ilustrowane a okładka jest magiczna pod obwolutą ♥

Zakochałam się w tym wydaniu <3 Ilustracje są przepiękne, świetnie oddające klimat całego opowiadania. Bije z nich tajemniczość i trwoga, jaka towarzyszy tej historii. Cieszę się, że w przypadku treści wybrano tłumaczenie Pana Macieja Płazy, ponieważ czytałam już książkę "Zgroza w Dunwich i inne przerażające opowieści" w jego przekładzie i niezmiernie mi się podobało to...

Przepięknie wydany album, Vesper jak zawsze na najwyższym poziomie. Idealny na prezent dla każdego fana weird fiction.

Prawdziwa uczta dla oczu, nie tylko dla fanów Lovecrafta. Vesper jak zwykle w szczytowej formie!

Za długo czekałam z przeczytaniem - książkę miałam rok na półce- klasyk. Ilustracje fantastyczne, niesamowita gra światłem i cieniem. I ta paraliżująca zmysły groza. Mózg w ogniu. 😈🔥

Piękne wydanie opowiadania "Zew Cthulhu" Lovecrafta ze wspaniałymi ilustracjami Barangera. Może troszkę mało treści jak dla mnie ale to tylko opowiadanie.

Pierwsza rzecz która mnie bardzo rozczarowała po otwarciu książki z foli ochronnej to to ze główna okładka jest tak na prawdę zwykłą papierową nakładką. Nienawidzę czegoś takiego. Może i teoretycznie ciekawie to wygląda ze ma się dwie okładki z czego ta druga znajdująca się pod spodem zwykle jest minimalistyczna ale to nie zmienia faktu ze w praktyce to jest najgorsza...

Dyskusje

• 2019