Dziewczyna taka jak ja

Ginger Scott Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Jak my (tom 2) Seria: Young literatura obyczajowa, romans
A Girl Like Me
Jak my (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Monika Wisniewska
Young

Tak, jak jeszcze 1 tom był spoko i mi się podobał, tak ten był bardzo słaby. Przede wszytskim nie rozumiem wstawienia tutaj wątku paranormalnego czy fantasy, po prostu był bez sensu. Mam wrażenie, że autorka nie miała pomysłu, więc zwyczajnie go tu wcisnęła.

Przez to pozycja ta bardzo wiele straciła, bo była zwyczajnie głupiutka. Właściwie nie chciało mi się przez to jej...

45 / 2020

Myślę że nie tego się spodziewałam. Książka nie była zła ale w porównaniu do pierwszej części wypadło trochę słabo. Niby dużo się dzieje, zostaje wyjaśnione wiele spraw ale czegoś brakuje... plus za to jak zakończyła się historia ojca Joss. Książka jest dobra i jeżeli ktoś czytał pierwszą część to polecam aby dowiedzieć się jak zakończą się losy Joss i Wessa.

No niestety trochę się rozczarowałam, druga część mnie nie porwała.

I kolejny raz Ginger Scott zaskakuje mnie swoim dziełem. Smutna historia dwójki młodych ludzi. Jednak każdemu polecam osobiście przeczytać tą historię. Każdy nigdy nie powinien się poddawać, a oni idealnie to przedstawiają

Joss wybiera się w podróż do babci, gdzie na miejscu dowiaduje się nowych informacji o swojej mamie i natrafia na nowe wskazówki dotyczące Wesa. Dziewczyna wyrusza w dalszą podróż, ponieważ wierzy, że jej ukochany żyje. W poszukiwaniach pomaga jej najlepszy przyjaciel Kyle.

Sięgając po tę książkę miałam trochę obaw jak ją odbiorę. Pomimo tego, że pierwsza część mi się...

Cała recenzja https://www.zaczytanaemigrantka.eu/2019/10/dziewczyna-taka-jak-ja-ginger-scott.html zapraszam :)

Na początek seria książek "Jak my". Pierwszego tomu "Chłopak taki jak Ty" nie miałam okazji czytać i raczej po niego nie sięgnę.
Poznałam natomiast tom 2 "Dziewczyna taka jak ja". To historia o nastolatce - Joss - która ma trudna sytuację rodzinną. Często wpada w...

Recenzja obu tomów.
Witaj liceum, żegnaj wolny czasie.
Tak bym podsumowała ostatnie dwa tygodnie, w ciągu których czytałam „Chłopaka takiego jak ty” i „Dziewczynę taką jak ja” Ginger Scott.
Christopher uratował kiedyś życie Josselyn, po czym zniknął. Po dziesięciu latach, w szkole Joss, pojawia się tajemniczy i przystojny Wess, który przypomina jej o tym incydencie i...

Mam mieszane uczucia po przeczytaniu tej książki, ponieważ nastawiałam się na romans a dostałam fantastykę połączona z romansem i sensacją w tle. W pewnym momencie nie wiedziałam co czytam, ale i tak dobrze mi się ją czytało.

Pierwszy tom jak wiemy kończy się w dramatycznych okolicznościach.
W drugim są kontynuowane poszukiwana Wesa.
Joss musi sobie poradzić ze swoja...

Czekaliście na tę książkę po „Chłopaku takim jak ty”?

Ginger Scott jest jedną z moich ulubionych autorek. Lubię czytać historie przez nią stworzone, chociaż nie wszystkie z nich są sukcesem w pełni. „Chłopak taki jak ty” był książka, która bardzo mi się podobała, jednak kiedy...

Dyskusje

• 2019