A Girl Like Me

Okładka książki A Girl Like Me Ginger Scott
Okładka książki A Girl Like Me
Ginger Scott Wydawnictwo: Ginger Scott Cykl: Jak my (tom 2) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Jak my (tom 2)
Ginger Scott
2017-05-25
2017-05-25
New Adult Romance Sport Contemporary

Książka jest ciekawa. Historia inna niż wszystkie z romansów. Trzyma w napięciu, ma zwroty akcji - rewelacja.

Kontynuacja historii.

Przyznam szczerze, że druga część jest o wiele lepsza od pierwszej. Jest bardziej zagadkowa, lekko kryminalna i trochę w niej motywu scince-fiction.
Teraz rozumiem dlaczego Wes kreowany był na superbohatera, bo w pierwszej części wydawało mi się to sztuczne i przerysowane.
Ciekawa fabuła, szybko się czyta. Taka oryginalna, inna niż wszystkie młodzieżówki.
Nie mam zastrzeżeń.

Kontynuacja historii.
Kiedy poszukiwania Wesa zostają zakończone, Joss nie poddaje się i nadal go szuka z pomocą Kyle'a. Prawda okazuje się bolesna i dziewczyna wraca do codziennego życia, ciężko pracując i przykładając się do rehabilitacji. Staje się silniejsza i pełna nadzieji na lepszą przyszłość. Jednak to nie koniec historii z superbohaterem w tle, a dopiero początek....

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Szybko się czyta. Polecam

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Szybko się czyta. Polecam

Pierwsza części Chłopak taki jak Ty bardzo mnie wciągnęła. Historia trochę inna niż wszystkie z zaskakujacym zakończeniem. Druga część dorównuje pierwszej. Dobrze się ją czyta. Historia przyjaciół z liceum niby jedna z wielu ale jednak inna i tajemnicza. Teraźniejszość przeplata się z dzieciństwem i zagadkami połączonych losów Hossę i Westa. Zaskakują zdolności chłopaka i do końca nie wiadomo jak to się stało że był taki wyjątkowy. Polecam

Przez większość książki "Dziewczyna taka jak ja" kompletnie nic się nie działo. Wynudziłam się okropnie, do tego dawno nie przeczytałam tak dennej książki. Całe to zniknięcie Wesa było tandetne, nienawidzę takich akcji. Ja nie wybaczyłabym takiego zniknięcia, do tego udawania, że nie żyje. Zostawił swoją dziewczynę samą, chorą, załamaną podwójnie - po wypadku i po utracie jego. Następne weszły elementy fantasy - przewidywanie przyszłości i wytłumaczenie, że to dlatego porzucił kobietę swojego życia. Więc najpierw Joss też była na niego zła, a mniej więcej w połowie książki ktoś zniszczył jej samochód, przestraszyła się i zadzwoniła po niego, wybaczyła mu i znów byli razem. W międzyczasie był wywiad do gazety. A później zrobił się kryminał - jej ojciec spłacił dług, a zbiry i tak po nich przyszli. I oczywiście, że Wes bohater uratował swojej dziewczynie życie po raz pięćdziesiąty. I oczywiście, że go postrzelono i stracił pamięć. Kicz, tandeta i tani romans, nawymyślane strasznie.

Nie takiego zakończenia się spodziewałam, i tym razem to nie jest plus. Po przeczytaniu pierwszego tomu miałam spore oczekiwania. A ta historia była jakaś taka nijaka...

Naprawdę dało się inaczej dokończyć ta historie. Pierwsza cześć była dla mnie genialna, czytałam z zapartym tchem. Tutaj był totalny misz masz. Trochę podejścia do fantastyki, trochę sportowo, trochę gangstersko. Za dużo tego wszystkiego. Koncowka mnie tylko utwierdziła w tym, ze autorka w tej książce próbowała wszystkiego. Zaluje ze przeczytałam, już wolałabym zostać w niepewności po 1 części.

W moim odczuciu jednak odrobinę gorsza niż pierwszy tom, ale siła woli i walka, jaką stacza Joss, nie tylko ze wszystkimi dookoła, ale także z samą sobą, to coś, dla czego warto. Cudowna w swojej niepozorności, cieszę się, że nasze drogi się skrzyżowały ❤️

Bardzo przyjemnie i szybko się czyta. Super pomysł na fabułę i akcje które się tam toczą.

Swoją przygodę z Ginger Scott zaczęłam od "Chłopak taki jak Ty" i nie rozczarowałam się. Więc z niecierpliwością sięgnęłam po kontynuację historii o zakochanych i skrzywdzonych przez los nastolatkach. "Dziewczyna taka jak Ja" nie zawiodła mnie. Może nie wyciska tyłu łez co część pierwsza, ale jest równie ciekawa i interesująca. Polecam

• Romans

Ginger Scott Dziewczyna taka jak ja Zobacz więcej