Plant Power. Jak wychować szczęśliwe rośliny

Publicat
dom kwiaty rośliny uprawa
poradniki
dom kwiaty rośliny uprawa

Moi drodzy, czy Wy też jak ja, kochacie roślinki?
A czy Wy też jak ja, potraficie je uśmiercić bo z miłości dużo wody im lejecie ?
Serio, zawsze dużo wody daję kwiatom, bo mam wrażenie, że jak mi się chce pić, to im też .
Taki ze mnie znawca kwiatów doniczkowych.

"Plant Power. Jak wychować szczęśliwe rośliny" to mój podręcznik. No teraz to jakoś ogarnę moją małą dżunglę i...

Książeczka wspaniała. Zawiera wiele bardzo przydatnych informacji dotyczących naszych zielonych przyjaciół. Przeczytałam ją w 3 dni i dowiedziałam się wielu cennych informacji. Naprawdę polecam dla wszystkich wielbicieli roślinek 😊

Większość z nas uwielbia, kiedy nasz dom otacza nas pięknymi kwitnącymi roślinami. Żywa zieleń wypełniająca nasze mieszkanie, sprawia iż wydaje nam się ono jeszcze piękniejsze. Jednakże do roślin trzeba mieć podejście, a ich pielęgnacja nie zawsze jest taka łatwa jakby mogło się wydawać. Trzeba wiedzieć jak podlewać, nawozić, przesadzać oraz jakiego miejsca uprawy wymaga...

Bardzo ładnie wydany leksykon domowych roślin doniczkowych.

Każda roślina ma swój krótki opis i konkretne informacje o uprawie, stanowisku, podlewaniu itp. Całość uporządkowana i ułożona w sposób konsekwentny przez cały album.
Taka mała encyklopedia najczęściej spotykanych roślin doniczkowych.
Bardzo ładne wydanie, w sam raz na prezent (także dla siebie).

PLANT POWER to nowa pozycja kusząca czytelników i miłośników zieleni estetyczną okładką i... na tym koniec. Podtytuł "Jak wychować szczęśliwe rośliny" w zasadzie nie znajduje zbyt dużego odzwierciedlenia w zawartości książki. Jest to atlas osiemdziesięciu z reguły bardziej popularnych (i modnych) roślin nadających się do uprawy domowej, który zawiera duże zdjęcie...

Dyskusje

• Chcę w prezencie