We Shouldn't

Vi Keeland Wydawnictwo: Independently published literatura obyczajowa, romans
Independently published
2019-01-21
2019-01-21

Bardzo polubiłam Benneta :) Polecam, historia z serii „kto się czubi, ten się lubi”!

Vi Keeland rzadko rozczarowuje. Ta książka może jest trochę oczywista, ale czy czasem tyle nie wystarczy? Było tak uroczo i miło. Lubię takie proste historie.

Tę oraz inne recenzje przeczytasz na http://swiat-ksiazkowych-recenzji.blogspot.com

"Między miłością i nienawiścią jest cienka granica... ...Ale siedzenie na niej okrakiem może okazać się świetną zabawą."

"Nie powinniśmy" to powieść autorstwa Vi Keeland, która prowadzi czytelnika przez zawikłane labirynty miłości i nienawiści, stawiając pytanie, czy istnieje cienka granica między tymi dwiema emocjami. W oparciu o treść, oceniam tę książkę na solidne 8/10.

Akcja powieści obraca się wokół dwójki bohaterów, Bennetta i Annalise, którzy w tragicznych okolicznościach poznają się, kiedy to ona niszczy jego samochód podczas nieudanej próby podrzucenia mu mandatu. Sprawy się komplikują, gdy okazuje się, że obaj pracują w firmach, które właśnie się połączyły, i rywalizują o prestiżowe stanowisko. Nikt nie zamierza ustąpić, bo przegrany zostanie zesłany do filii w Teksasie, a oboje mają powody, aby pozostać w San Francisco.

Walka o klientów i prestiż toczy się na zasadach, które czasami wydają się nie fair. Bennett nie jest zwolennikiem gry fair, dla niego liczy się tylko zwycięstwo. Jednak Annalise nie jest zwykłą przeciwniczką. Potrafi go zaskakiwać, co prowadzi do wielu zwrotów akcji. Autorka skupia się na rozwoju postaci i związków między nimi, tworząc interesujące i trzymające w napięciu sytuacje.

Vi Keeland dostarcza czytelnikowi zarówno dawkę emocji, jak i elementy humoru, które nadają historii lekkości. Bennett i Annalise muszą zmierzyć się z pytaniami dotyczącymi wartości prawdziwej nagrody, a czytelnikom pozostaje śledzenie, jak te postacie rozwijają się w miarę, jak historia się rozwija.

Warto podkreślić, że "Nie powinniśmy" to powieść, która umiejętnie balansuje na granicy między romansową intrygą a komedią romantyczną. Wciąga czytelnika w emocjonalną podróż i pozwala mu zastanowić się nad tym, co naprawdę jest ważne w miłości i życiu.

Podsumowując, Vi Keeland stworzyła wciągającą powieść "Nie powinniśmy", która wciąga czytelnika w świat miłości, nienawiści i rywalizacji. Choć nie jest to literatura ambitna, to zdecydowanie warto dać się wciągnąć w historię Bennetta i Annalise.

Zdecydowanie tak. Prosto i schematycznie nie oznacza złej histori i nie odbiera przyjemności czytania.

Książka dość schematyczna, kto czytał więcej pozycji od tej autorki z pewnością wie o czym mówię. Mimo wszystko jest to książka na jeden, dwa wieczory, którą można przeczytać z samą przyjemnością.

Historia Benetta i Annelise wciągnęła mnie prawie od początku i kibicowałam im, aby mieli swoje szczęśliwe zakończenie. Lektura była szybka i przyjemna, na jeden bądź dwa wieczory.

Książka nie stanie się moim ulubionym erotykiem, ale nie była zła. Szybko się czyta. Dobrze się słucha. Historia jest dosyć powierzchowna, co dość mi się nie podobało, ale z kolejnej strony nie jest zła. Główny bohater to totalny arogant, bohaterka jest natomiast z pazurem i ze smutkiem muszę powiedzieć, że inni bohaterowie w tej książce robią za niepotrzebne tło. W sumie bez nich dalej byłby niemalże tak samo. Erotyk na raz, ale nie wiem kto czyta takie historie więcej niż raz. Książka ok.

Szczerze polecam!

Książki od Vi Keeland biorę w ciemno.
Nie powinniśmy to świetna opowieść o rywalizacji o stanowisko, wspólnym przyciąganiu.
A także o tym jak ważne są przyjaźń ,przywiązanie, troska o drugą osobę.
Szczerze polecam!

Książki od Vi Keeland biorę w ciemno.
A także o tym jak ważne są przyjaźń ,przywiązanie, troska o drugą osobę.
Szczerze polecam!

Dobrze się czyta , dla relaksu idealna.

Dobrze się czyta , dla relaksu idealna.

• Romans