Dovis

Laurann Dohner Wydawnictwo: Laurann Dohner Cykl: The Vorge Crew (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
1944526951
Laurann Dohner
The Vorge Crew (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
1944526951

Dohner nie zawodzi. Historia Dovisa i Mari ciekawa, momentami szokująca i oczywiście specyficznie rozczulająca. Czyta się szybciutko. Polecam.

Dość szybko zorientowałam się, że sięgnęłam po drugi tom kolejnej serii pani Dohner nie mogłam się już jednak od niego oderwać!
Historia Mari wstrząsnęła moim sercem! Jako dziecko została oddana w niewolę, tam spędziła wiele lat i pokazała wolę przetrwania! Dostosowała sie do tego stopnia, że jej właściciel zwraca jej wolność i pozwala odejść. Co więcej zapewnia jej...

Nie jest to najlepsza twórczość autorki - jakos brak tu klimatu a przecież NS właśnie tym zdobyło sławę. Moja ocena adekwatna do jakości postaci wilkołaka - przeciętny.

• Fantastyka
  • 2019