Pierwsza miłość

literatura obyczajowa, romans
2019-01-30
literatura polska opowiadania

Okładka książki Mazurskie lato Agnieszka Lingas-Łoniewska, Magdalena Witkiewicz, Karolina Wilczyńska, Krystyna Mirek, Agnieszka Olejnik, Katarzyna Misiołek, Anna H. Niemczynow, Tomasz Kieres
7,5
Mazurskie lato Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Miłość z widokiem na morze Natasza Socha, Agnieszka Krawczyk, Małgorzata Warda, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Magdalena Witkiewicz, Ilona Gołębiewska, Mag­da­ Knedler, Katarzyna Misiołek
7,4
Miłość z widok... Natasza Socha, Agni...
Okładka książki Księgarenka przy ulicy Wiśniowej Liliana Fabisińska, Agnieszka Krawczyk, Marta Obuch, Magdalena Witkiewicz, Gabriela Gargaś, Remigiusz Mróz, Alek Rogoziński
7,3
Księgarenka pr... Liliana Fabisińska,...
Okładka książki Przytulajka Małgorzata Kalicińska, Agnieszka Krawczyk, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Małgorzata Mroczkowska, Karolina Wilczyńska, Agnieszka Lis, Agnieszka Olejnik, Agata Przybyłek, Magdalena Wala, Natalia Sońska, Joanna Szarańska, Izabela M. Krasińska, Joanna Gawrych-Skrzypczak
7,0
Przytulajka Małgorzata Kalicińs...

Piękne opowieści, bardzo wartościowa podróż, poecam serdecznie dla każdego:) ❤

Lubię takie antologie, bo zawsze wśród opowiadań różnych autorów znajdzie się takie, które warto przeczytać. Tutaj na pewno każdy coś dla siebieznajdzie.

Zbiór pięknych opowiadań polskich autorek i autora (Roberta Kornackiego), których głównym tematem jest pierwsza miłość. Czasem jest to ta pierwsza na całe życie, czasem niestety nieszczęśliwa, a bywało i tak, że okazywała się pomyłką. W niektórych opowiadaniach bywało też, że ta pierwsza miłość bywała cennym doświadczeniem, trampoliną do dalszych doświadczeń uczuciowych....

Zbiór historii opisujących pierwszą miłość, zarówno tę piękną, romantyczną jak i tę trudną i bolesną. Przyjemnie się czyta, ciężko się oderwać :)

Czy miłość ma tylko słodki smak? ❤️🍫
Niestety nie...☺️
Wszelkie odcienie miłości, tej najważniejszej, bo pierwszej, znajdziemy w opowiadaniach z „Pierwszej miłości”. Wspaniali autorzy, wdzięczny temat i niesamowite emocje 😍
Idealna książka na pierwsze jesienne chłody.

Lubię serial Pierwsza Miłość.A najbardziej Malwinę.
Ta książka to nie serial,.tylko wzruszająca opowieść.A raczej opowiadania.
O sile uczuć,miłości.Poświęceniu i też stracie bliskich osób.
Książka jest moją własnością.

Pamiętasz swoje pierwsze zauroczenie? Motyle w brzuchu, ukradkowe spojrzenia i pewność, że spotkałaś kogoś niezwykłego. Tego nie da się zapomnieć.
Autorzy najpiękniejszych powieści obyczajowych stworzyli opowiadania o niezwykłej sile pierwszych zauroczeń, ich bohaterowie idą za głosem serca, bo tak kochać można tylko raz, a cudowne wspomnienia zostają na całe życie. To...

Bardzo przyjemny zbiór opowiadań. Idealny na wieczorne czytanie. Jest luźna, przywołuje wspomnienia, jest trochę wakacyjna idealna żeby się po prostu oderwać i zrelaksować.
Można też poznać nowych autorów.
Jak dla mnie super, bardzo miło spędziłam czas z tą książką.

42/2020
Przeczytałam i zapomniałam. Z autorów znałam tylko Agnieszkę Lingas -Łoniewską. Już wiem że nie lubię antologi.

"Zbliżała się Gwiazdka. Powietrze pachniało mrozem, światowymi gałązkami, miodem i cynamonem. Udawałam, że wyjątkowo starannie wybieram produkty, a w rzeczywistości przysłuchiwałam się paplaninie ludzi. Im więcej czasu spędzałam wśród nich, tym bardziej rozluźniałam napięte mięśnie."
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Zbiór 11 opowiadań stworzonych przez 12 autorów.
Historie pełne...

• 2019