Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 29.90 zł

Czwarta Strona
literatura polska Boże Narodzenie miłość święta cuda
literatura obyczajowa, romans
literatura polska Boże Narodzenie miłość święta cuda

Brakuje mi słów by opisać jak bardzo zła jest ta książka

Bohaterowie maksymalnie irytujący, dialogi tak sztuczne, że zęby mnie bolały, "zabawne"sceny opisane rodem z historyjek z "Chwili dla Ciebie". Dodatkowo ilość powtórzeń.... sformułowanie "wpatrzony jak w obrazek" pada tak często, że w szkole z wypracowania byłaby pała i to na szynach

Wszyscy bohaterowie zapalają...

Książka dobra do przeczytania przed Bożym Narodzeniem ale nie tylko. Historie kilku osób przygotowujących się do tych Świąt przeplatają się ze sobą, jesteśmy świadkami kolejnych "cudów bożonarodzeniowych". Lektura lekka, łatwa i przyjemna.

"Siedem cudów" to pierwsza książka pani Agaty Przybyłek, którą przeczytałam i muszę przyznać ,że trochę się rozczarowałam. Co prawda nie liczyłam na jakieś spektakularne cuda, ale mimo wszystko cuda. Chyba inaczej rozumiem pojęciu cudu niż pani Agata. Jeżeli ktoś przez pół książki jęczy za utraconą miłością (z własnej winy), a potem nagle "przerzuca" uczucia na inną...

Osobiście uwielbiam święta i dzięki tej książce poczułam magię. Może i jest lekko przesłodzona, ale obecnie takich książek potrzebujemy :)

Jeśli ktoś lubi mocno przesłodzone, nastolatkowe historie o "magii Świąt" i "Świątecznych cudach", to książka z pewnością przypadnie mu do gustu. Mnie nie zachwyciła. A zwłaszcza ze względu na utarte, stereotypowe opisy kobiecych i męskich ról (szczególnie w okresie Świąt). Czyta się lekko, ale raczej żadnej wartości z niej nie wyniosłam.

"Ludzie, gdy myślą o cudach, zawsze spodziewają się fajerwerków. Spektakularnego wydarzenia na miarę znaków na niebie albo trzęsienia ziemi. Zapominają, że cuda wcale nie muszą być takie."

Siedem dni do Świąt, siedmioro bohaterów i siedem cudów.
,,Siedem cudów" to powieść pełna ciepła rodzinnego, miłości ale także zderzenie z bólem po rozstaniu i samotnością.
Bardzo lekka,...

Dobra, lekko się czyta, ale zabrakło mi jednego cudu...

Książka na początku mnie wkurzała ;) Wiecie dlaczego? Rozdziały nie za długie, ale co chwilę o kimś innym i bałam się, że będzie za dużo bohaterów, których nie zapamiętam haha Na szczęście wątki zaczęły się łączyć i zbierać w całość.

Jak już wspomniałam bohaterów jest kilka, Monika i jej brat Maciek, jego dziewczyna Małgosia, Ania i Ksawery były narzeczony Moniki. Marek i...

Monika i Ksawery jeszcze niedawno byli zaręczeni, niestety pod wpływem rodziny musieli się rozstać, ale ich uczucia są nadal żywe.
Maciek, brat Moniki planuje oświadczyć się Małgosi. Chłopak ma jednak wyjątkowego pecha organizując zaręczyny.
Marek, ojciec Moniki i Maćka traci nagle pracę. Nie chce psuć rodzinie świąt i dusi wszystko w sobie. Nieświadoma niczego jego żona...

Mimo, że jest już po Bożym Narodzeniu, to dookoła wciąż świąteczne dekoracje i choinkowy blask, zatem nastrój do czytania takich książek jest odpowiedni.

Już sam tytuł książki sugeruje, że możemy spodziewać się pięknej opowieści z happy-endem pełnym cudów. Siódemka również nie jest przypadkowa, bo śledzimy przygotowania do świąt z perspektywy siedmiu osób: Moniki i jej...

• 2019
  • 2018