Zakochane Zakopane

Agnieszka KrawczykMagdalena Witkiewicz Wydawnictwo: Filia literatura obyczajowa, romans
Filia
literatura polska zakochani zima góry kurort miłość
literatura obyczajowa, romans
literatura polska zakochani zima góry kurort miłość

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Miłość, miłość w Zakopanem

9 Link do recenzji

Zbiór różnych opowiadań nawiązujących do najprawdziwszej magii świąt. Każde z nich jest wyjątkowe na swój własny sposób i w wielu przypadkach są to bardzo realne wydarzenia z życia bohaterów, z którymi zmagamy się na co dzień. Przyjemna lektura na wieczór przy herbacie oraz pod ciepłym kocem. Każdego zachęcam do jej przeczytania jak najbardziej.

Różne opowiadania. Różnych autorów. Ale jedna rzecz połączyła. Zakopane. Dokładnie pensjonat. Tak wiele w życiu się zmienia w bohaterach. W czasie podróży do słynnego kurortu górskiego i pobycie wśród górskich chat i sklepików. Bohaterowie zmieniają się i znajdują sens w życiu a to jest miłość. Słowa piosenki Sławomira "Miłość w Zakopane" oddaje sens tej książki.

Najsłynniejszy górski kurort zimą aż kipi życiem. Roi się w nim od amatorów rozrywek i używek, po wytrwałych bywalców tatrzańskich szlaków. Spragnionych odmiany mieszkańców wielkich aglomeracji, miłośników białego szaleństwa, regularnych turystów, a także debiutantów na zakopiańskich deptakach- w Zakopanem spotkacie całą plejadę barwnych postaci. Co stanie się, gdy drogi...

Lekkie czytadło na ponure zimowe wieczory, bardzo kobiece i miłe w odbiorze. Polecam.

Niby pomysł dobry, niby opowiadania krótkie i nawet ciekawe, ale jednak czegoś mi zabrakło....

Na półkach: , , , ,

Zima to pora roku, która wszystkim kojarzy się z dojmującym chłodem i śniegiem. Ma jednak swoje uroki, zwłaszcza gdy spędza się ją w malowniczym kurorcie, takim jak chociażby Zakopane. To właśnie ono staje się miejscem akcji opowiadań przygotowanych w ramach zbioru “Zakochane Zakopane”. Każda z historii będzie opowiadała o niesamowitych emocjach i doznaniach, choć pierwsze...

Jak to opowiadania -jedne lepsze, drugie gorsze. Według mnie najlepsze to historie autorstwa Witkiewicz, Krawczyk i Kordel. Warto przeczytać, choćby dla samego klimatu urokliwych Tatr.

"Wdzięczność wynosi Cię ponad to, co Ci się przytrafia"

Nigdy nie chciałam sięgać po zbiór opowiadań bo za szybko się kończą i najczęściej zostaje po nich niedosyt.
Zakochane Zakopane to jeden z wielu książkowych prezentów od Męża, więc nie mogłam tej książki nie przeczytać.
Siedem opowiadań, wspólny wątek, różni ludzie, różna miłość, ale każda jedyna i niepowtarzalna i...

Krótkie opowiadania , banalne i przewidywalne zakończenia. Dla poszukiwaczek/czy historii miłosnych w krótkiej formie. Za mało Zakopanego !!!

przyjemna pozycja na swiateczne wieczory, rozgrzewajaca i zwracajaca uwage na sprawy o ktorych zapominamy a czasem wypadaloby jednak o nich pamietac.

Dyskusje

• 2019