Kup teraz - 10 ofert w cenie od 6.99 zł do 29.90 zł

Zakochane Zakopane

Agnieszka KrawczykKrystyna Mirek Wydawnictwo: Filia literatura obyczajowa, romans
Filia
literatura polska zakochani zima góry kurort miłość
literatura obyczajowa, romans
literatura polska zakochani zima góry kurort miłość

Oficjalne recenzje i

Miłość, miłość w Zakopanem

Link do recenzji

fajne opowiadania choc nie wiem brakowało mi takiego rozdzialu z podsumowaniem tych wszystkich historii. taki rozdzial puenta konczacy

Na półkach: , , , ,

Super proste i oczywiste opowiadanka, nic specjalnego

Książka z serii lekkiej i przyjemnej. Sklada się z kilku historii nieznanych ludzi, których łączy miejsce akcji Willa Pod Jodłami w Zakopanem. Opisane historie są bardzo życiowe I prawdopodobne.

Książka ,, Zakochane Zakopane '' to zbiór kilku opowiadań . Każde z nich to historia innej rodziny . Wszyscy wygrali w tym samym konkursie ale każdy inaczej odbiera swoją nagrodę. Akcja rozgrywa się zimną w Zakopanym które staje się niemal magicznym miejscem . Dającym nadzieję na odmianę losów bohaterów.
Choć przeczytałam ją przypadkowo . Nie żałuję i Polecam nie...

To moja pierwsza książka z opowiadaniami. Szału nie było, ale nudy też nie.
Najpiękniejsza historia to oczywiście ta napisana przez Magdę Witkiewicz, jednak jak mogło być inaczej - ja uwielbiam tą kobietę 😄

Bardzo przyjemna lektura. Urocze opowieści, podnoszące na duchu. Bardzo szybko się czyta, polecam.

Każdego z bohaterów 7 opowiadań łączy wygrana w konkursie dla zakochanych par, którą jest sylwester w pięknym pensjonacie w Zakopanym. W każdej z opisanych historii przeplata się wątek miłosny. książkę czyta się lekko i przyjemnie. Polecam

Siedem bardzo dobrych opowiadań, znanych autorów- znajdziecie między innymi Agnieszkę Krawczyk, Magdalenę Witkiewicz, Krystynę Mirek czy Karolinę Wilczyńską. Każda historia zawiera jakieś przesłanie.
Bardzo dobry pomysł na prezent, nie tylko na Gwiazdkę.

"Podobno każdy nosi w sobie historię, którą zamyka w sercu jak w szkatułce, ale gdyby go zbudzić w środku nocy i zapytać...

"Zakochane Zakopane" ale ja zakochana w tej książce niestety nie jestem...
Opowiadania nie są złe, ale żadne z nich mnie nie zainteresowało jakoś szczególnie. Klimatu Zakopanego też niestety nie odczułam, a na to było moje główne oczekiwanie.

Zbiór siedmiu różnych opowiadań. Bohaterów łączy konkurs "Zakochane Zakopane " . Przeważnie w takich antologiach są lepsze i gorsze pozycje. Tutaj wszystkie przypadły mi do gustu. Bardzo przyjemna lektura na święta.

• 2019
  • 2018