Napisz do mnie

Robert KornackiLidia Liszewska Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Matylda i Kosma (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Czwarta Strona
literatura polska 4 strona kornacki robert liszewska lidia
Matylda i Kosma (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
literatura polska 4 strona kornacki robert liszewska lidia

Okładka książki Jednym gestem Robert Kornacki, Lidia Liszewska
8,0
Jednym gestem Robert Kornacki, Li...
Okładka książki Tylko szeptem Robert Kornacki, Lidia Liszewska
7,1
Tylko szeptem Robert Kornacki, Li...
Okładka książki Podaruj mi szczęście Robert Kornacki, Lidia Liszewska
6,8
Podaruj mi szc... Robert Kornacki, Li...
Okładka książki Zostań ze mną Robert Kornacki, Lidia Liszewska
7,6
Zostań ze mną Robert Kornacki, Li...
Okładka książki Pierwsza miłość Gabriela Gargaś, Robert Kornacki, Agnieszka Krawczyk, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Agnieszka Lis, Lidia Liszewska, Katarzyna Berenika Miszczuk, Agata Przybyłek, Natasza Socha, Natalia Sońska, Joanna Szarańska, Karolina Wilczyńska
7,1
Pierwsza miłość Gabriela Gargaś, Ro...
Okładka książki Zaczekaj na mnie Robert Kornacki, Lidia Liszewska
7,4
Zaczekaj na mnie Robert Kornacki, Li...

Książka wzbudziła we mnie dużo emocji, mamy dwoje głównych bohaterów. On bawidamek przekonany że 1/3 jego mózgu jest żeńska i ona, zmysłowa świadoma siebie kobieta, z ciut naiwnym spojrzeniem na miłość.
Ciężko mi określić które z nich bardziej wkurza, daję tej historii drugą szansę.
Czytając zastanawia mnie Jej podejście do zdrady, takie naginanie na swoją korzyść, bo mąż...

Kiedyś dawno, dawno temu w czasie gdy telefony nie były jeszcze tak rozpowszechnione, a komórka była w sferze marzeń pisałam wiele listów. Większość to były listy do mojego przyszłego męża. I tak wybierało się papeterię, kolorowe kartki pocztowe z cytatami, a wszystko po to aby ta druga strona wiedziała, że jest ważna.
Podobnie bohaterka książki Matylda, gdy staje się...

Książka dojrzała i wzruszająca. Tak pięknie i tak naturalnie przedstawiona miłość nadaje tej książce wyjątkowości.

Świetna książka czytana albo z łzami w oczach albo z uśmiechem na ustach wywołała u mnie tyle emocji. W książce poznajemy dwie osoby które się nie znają lecz popchnięci przez los i ciekawość zaczynają pisać do siebie listy. Od pierwszych stron ksiązki towarzyszyło mi pytanie spotkają się? nie spotkają? Warto było przeczytać te ponad 500 stron Polecam :)

Książka inna niż wszystkie, które dotychczas czytałem.
Delikatna i romantyczna dusza bohaterki w połączeniu z męskim spojrzeniem bohatera książki, tworzą świetną mieszankę dla odczuwanych podczas czytania wrażeń.
Jak dla mnie to najlepsza książka jaką czytałem.
Polecam

Wystarczy jedna chwila nieuwagi i nasze życie nabiera inny tok naszych dalszych losów.
Czy dzięki jednej kartce papieru może zmienić się całe życie? A może dotąd ustabilizowane życie będzie dalej biegło swoim torem?
Znajdziemy tu ciepło włoskiego miasteczka, urok mazurskich widoków oraz codzienność wielkomiejskiego zgiełku. A wśród nich Żółta Ciżemka oraz dwoje ludzi,...

Krótko - przeczytałam z wypiekami na twarzy i sięgam po kolejne tomy. Znakomita.

"Zaskakujące, jak wiele rzeczy dzieje się przypadkiem i jak wielką moc mają słowa. Pisane i wypowiadane, kreślone na papierze i rzucane w powietrze."
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Czasem masz ochotę przeczytać książkę jak najszybciej żeby wiedzieć jakie jest jej zakończenie, ale czasem też jest tak że nie chcesz jej przeczytać do końca, ponieważ nie chcesz się z nią rozstawać. Tak...

Sięgnęłam po nią ponieważ czeka na mnie świąteczna pozycja „Podaruj mi szczęście” która jest zakończeniem całej serii. Niektórzy mówią, że można ją przeczytać bez pierwszych 3 tomów - jednak ja tak nie potrafię i po prostu nie lubię 🤷🏼‍♀️ Dlatego zaczęłam od samego początku 😉

Fabuła zaczyna się od napisania listu przez Matyldę, który gubi w jednej z warszawskich...

"Napisz do mnie". Na pewno znacie tę książkę. Nawet jeżeli ktoś nie czytał, to słyszał o niej. Ja trzymałam ją na półce, tak samo jak dwie kolejne. Pomimo świetnych opinii obawiałam się, że nie trafi w mój gust. Jakaż ja głupia byłam.
Treści nie będę tutaj opisywać, bo już wielokrotnie ją streszczano. Bardziej chodzi mi o wrażenia.
Siegnełam po nią kilka dni temu....

Dyskusje

• 2018