Śmierć Iwana Iljicza

Lew Tołstoj Śmierć Iwana Ilicza klasyka ebook
klasyka
9788381193962
Lew Tołstoj Śmierć Iwana Ilicza klasyka ebook

Walnęła mnie ta nowela jakby była obuchem. Sądziłam, że już przepracowałam ten temat, ale okazało się, że tylko schowałam go do skrzyni ze strachami. Dla człowieka niewierzącego śmierć jest tematem trudnym, bo nie ma, że anielskie chorały, hurysy czy sidpai bardo. Świadomość definitywnego końca napawa lękiem [eufemizm] i nie całkiem pociesza fakt, że "kiedy my...

• 2018
  • Legimi
  • Literatura Rosyjska
  • Powieści psych. i obyczaj.
  • Do kupienia
  • 777