Ironia losu

Okładka książki Wiedźmin. Szpony i kły Nadia Gasik, Katarzyna Gielicz, Przemysław Gul, Piotr Jedliński, Sobiesław Kolanowski, Beatrycze Nowicka, Andrzej W. Sawicki, Michał Smyk, Barbara Szeląg, Jacek Wróbel, Tomasz Zliczewski
Ocena 6,8
Wiedźmin. Szpo... Nadia Gasik, Katarz...

Bardzo dobre opowiadanie fantasy w wersji audio. Geralt przeżywa spotkanie z latawicą (żeńską odmianą latawca, krwiożerczego potwora). Ale czy naprawdę jest potworem? Czy tak, jak wszędzie, są "ludzie i ludziska" - nie każdy potwór jest zły, nie każdy człowiek dobry? To opowiadanie bardzo mi się spodobało, zdecydowanie lepsze od dwóch pierwszych z antologii.

Bardzo dobre opowiadanie. Historia wzruszająca.

Bardzo dobre opowiadanie. Historia wzruszająca.

Dodaj cytat z książki Ironia losu