Ironia losu

Bardzo dobre opowiadanie. Historia wzruszająca.

Bardzo dobre opowiadanie fantasy w wersji audio. Geralt przeżywa spotkanie z latawicą (żeńską odmianą latawca, krwiożerczego potwora). Ale czy naprawdę jest potworem? Czy tak, jak wszędzie, są "ludzie i ludziska" - nie każdy potwór jest zły, nie każdy człowiek dobry? To opowiadanie bardzo mi się spodobało, zdecydowanie lepsze od dwóch pierwszych z antologii.

Dyskusje

• Beletrystyka
  • Wiedźmin. Szpony i kły
  • Fantasy
  • Audiobook

Dodaj cytat z książki Ironia losu