Tropiciel opowiada

Okładka książki Tropiciel opowiada Małgorzata Lisińska
Okładka książki Tropiciel opowiada
Małgorzata Lisińska Wydawnictwo: Genius Creations Cykl: Tropiciel fantasy, science fiction
Tropiciel
Genius Creations
2018-10-24
2018-10-24

Ogólnie lekka rozrywkowa lektura. Niewiele wnosi (a właściwie to nic) do świata Tropiciela. Jest kilku ciekawych bohaterów których historia mogła być bardziej rozwinięta, jest też kilku wkurzających. Ogólnie nie są to nawet opowiadania tylko zbiór zabawnych rodzinnych anegdotek na zasadzie: temu a temu przytrafiło się to, na co on zrobił tamto. Tematem przewodnim wszystkich opowieści są wulgaryzmy i chędożenie. Pomysły i świat ciekawe ale mogły być dużo lepiej wykorzystane.

Bardzo fajna pozycja do przeczytania - każde z opowiadań to bardzo zabawne, ciekawe historie. Wszechobecna erotyka po pewnym czasie nudziła - ale reszta nadrabiała, stąd super ocena :)

Powtarzanie co kilka sekund imiona smoka to coś za co mógłbym znienawidzić autorkę jako lektor. Historie barwne i fajne. Humor bardzo w moim typie. Polecam.

Baśniowy świat dla dorosłych - byłam doń sceptycznie nastawiona - a skończyło się lekturą całości...

Co tu dużo pisać, polecam wszystkim dorosłym czytelnikom, którzy nie boją się mocniejszego języka. Zabawne historie, ociekające seksem i baśniowym klimatem- mieszanka wybuchowa :)

Opowiadania są genialne! Od pierwszej przesłuchanej historii zakochałam się w Sodim.

2062

Wielka szkoda, że to tylko audio jest... świetny klimat, hipnotyzujący świat, o którym ciężko zapomnieć.
Czekam na dalsze części, bo chyba autorka nie zostawi nas w TAKIM momencie!

Czekam na dalsze części, bo chyba autorka nie zostawi nas w TAKIM momencie!

Z właściwym sobie humorem, lekko i przyjemnie Małgorzata Lisińska pozwala zgłębić dzieje i przygody przodków Sodiego - jednego z głównych bohaterów "Tropiciela" i "Czarownicy". Autorka w specyficzny sposób odświeża kilka klasycznych bajek i baśni, nadając im jednak swoisty charakter, znany z dwóch poprzednich powieści. Czyta się szybko i z uśmiechem na ustach.

Doskonały zbiór opowiadań pozwalający zapoznać się z historią rodzinną Sodiego. Odnajdziemy tu echa znanych baśni i bajek w oryginalnie świeżym ujęciu. I jak to w bajkach bywa w lekkiej, czasem refleksyjnej, a zawsze humorystycznej oprawie opowiada się o poważnie życiowych sprawach, o życiu i śmierci.
Opowiadania króciutkie, treściwe, jednocześnie bawią i zmuszają do refleksji.
Od strony akustycznej również dobrze przygotowane.

Opowiadania króciutkie, treściwe, jednocześnie bawią i zmuszają do...

• Audiobooki

Dodaj cytat z książki Tropiciel opowiada