Atomowe wpadki

Andrzej W. Sawicki Wydawnictwo: Storytel orginals Seria: Atomowe wpadki 1 literatura faktu
Storytel orginals
próby nuklearne atomowe zimna wojna wypadki łodzie podwodne krewetka car bomba
literatura faktu
Atomowe wpadki 1
próby nuklearne atomowe zimna wojna wypadki łodzie podwodne krewetka car bomba

Przyjemnie się tego słucha. Szkoda tylko że autor ma słabiutkæ wiedzę z zakresu fizyki. Nie odróżnia skażenia materiałem radioaktywnym od napromieniowania. Dla podobnych jest autorytetem, a często błędnie opisuje fakty. W drugiej części pomylił energię potencjalną z kinetyczną.

• Storytel
  • Audiobook
  • Non-fiction
  • 2020
  • ♪ AUDIO ♪
  • Audiobooki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Atomowe wpadki