Age of Empyre

Michael James Sullivan Wydawnictwo: Grim Oak Press Cykl: Legendy Pierwszego Imperium (tom 6) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
9781944145408
Grim Oak Press
Legendy Pierwszego Imperium (tom 6)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
9781944145408

To by było na tyle, znamy historie powstania pierwszego Imperium. Sześć tomów śmignęło i nie pozostaje nic innego jak czekać na kolejną serie książek ze świata Elan (już dwa tomy gotowe!).
Co tu dużo mówić znakomita, epicka seria. Ostatni tom spina wszystkie watki, wyjaśnia pozostałe tajemnice i odkrywa historie, której do tej pory nie znaliśmy.
Ocena raczej dotyczy całej...

• Polskie wydanie?
  • 00 - DO KUPIENIA