Wybranka Obcego

Stefania Jagielnicka-Kamieniecka Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos fantastyka, fantasy, science fiction
Wydawnictwo WasPos
egipt przyszłość romans kosmici ufo porwanie obcy starożytność
fantastyka, fantasy, science fiction
egipt przyszłość romans kosmici ufo porwanie obcy starożytność

Ta książka jest tak zła, tak bardzo nierówna i dziwnie napisana, że nawet jedna gwiazdka to dla niej za dużo. Do jej przeczytania zachęcił mnie opis, ale szybko okazało się, że jest to typowy produkt obrany w piękne opakowanie i jeszcze piękniejszy opis.
"Wybranka Obcego" to typowy misz-masz, który nie ma nic wspólnego z normalną książką. Pełno wszystkiego, a jednak brak...

Skończyłam czytać e-book i postanowiłam kupić książkę papierową, gdy tylko się ukaże, ponieważ chciałabym mieć ją na półce, chociażby ze względu na wspaniałą okładkę. Jednym tchem przeczytałam "Wybrankę kosmity" tej autorki i domyśliłam się, że "Wybranka Obcego" będzie do niej podobna. Poza imionami głównych bohaterów podobieństw jest niewiele. Wybranka Obcego głębiej...

więcej mniej

Stefania Jagielnicka-Kamieniecka Wybranka Obcego Zobacz więcej