Oblicza Podziemia. Studia i szkice z dziejów ZWZ-AK

Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim
DWS ZWZ_AK Armia Krajowa konspiracja polska
historia
DWS ZWZ_AK Armia Krajowa konspiracja polska

Kolejna książka która jest efektem rowerowej wycieczki z Sochaczewa do Tomaszowa. Muzeum jest fajne ale co do ich publikacji mam na razie mieszane uczucia. Jest to zbiór artykułów różnych ludzi więc co naturalne mają różny poziom. Kilka tekstów jest tak odtwórczych, że aż zbędnych ale kilka - o konspiracji w Bełchatowie, powojennych decyzjach AKowców czy o współżyciu...

Dodaj cytat z książki Oblicza Podziemia. Studia i szkice z dziejów ZWZ-AK