Playboy

Katy Evans Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Manwhore (tom 5) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
1717420079
CreateSpace Independent Publishing Platform
Manwhore (tom 5)
literatura obyczajowa, romans
angielski
1717420079

Nie od dzisiaj jestem fanką Katy Evans, a Wy wiecie to doskonale. „Playboy” ostatnim rzutem na taśmę dostał się na mój czytnik i nie mając nic cięższego do roboty, zaczęłam go czytać.

W sumie zupełnie przypadkiem, bo chciałam go sobie zostawić na później.

Wyszło, jak zwykle.

Wszystkie...

Słodko-gorzka historia
Evans ma talent do budowania ciekawych postaci, jednak przy bliższym poznaniu są oni nazbyt wyidealizowani a przez to cała historia wydaje się wręcz bajkowa.
W książce poruszony został temat bezpłodności, szkoda tylko że tak mało poświęcono mu miejsca.
Jak sugeruje tytuł, jest to romans z dużą dozą lukru i samymi cudownościami.
Mozna przeczytac, ale...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to