Gangsterskie porachunki

Okładka książki Gangsterskie porachunki Meg Adams
Okładka książki Gangsterskie porachunki
Meg Adams Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Nieczysta Gra (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Nieczysta Gra (tom 1)
NieZwykłe
2020-12-16
2020-12-16
romans literatura polska literatura erotyczna mafia

Dużo akcji, polecam

Dużo akcji, polecam

"Gangsterskie porachunki" autorstwa Mega Adams rozpoczynają dylogię Nieczysta Gra. Było to moje drugie spotkanie z twórczością autorki 🤭 Miałam okazję czytać "Bezczelny prezes" , która była dla mnie średnia. Jak było tym razem?

Joanna Maj to kobieta,. która co chwilę wada w kłopoty. Na komisariacie poznaje Piotra Górskiego, policjanta, który od razu jej się spodobał. Między tą dwójką czuć pożądanie, dochodzi między nimi do romansu. Pewnego dnia Piotr diametralnie się zmienia. Zachowuje się całkiem inaczej, a Joanna trafia do gangsterskiego świata. Kim tak naprawdę jest Piotr?

Pierwsza połowa książki była dla mnie nudna. Nic się nie działo, akcja rozkręcała się bardzo powoli. Jedyne co zadziało się tu mega szybko to romans Joanny i Piotra. Główna bohaterka często mnie irytowała swoim zachowaniem. Natomiast postać mężczyzna mnie intrygowała.
Najlepsza akcja zaczęła się w połowie książki. Byłam zaskoczona takim obrotem spraw, czegoś takiego nie przewidziałam. Fabuła potoczyła się już znaczenie szybciej.
Książka średnio przypadła mi do gustu, mimo, że jest to mój ulubiony gatunek. Bardzo często przeskakiwałam tekst wzrokiem, żeby ją szybciej skończyć. Po druga część raczej nie sięgnę, mimo, że zakończenie było ciekawe 🫣

Przez przypadek ponownie wróciłam do tej książki, którą naprawdę dobrze się czyta. Historia, która ma dużo wątków i zmian akcji dzięki czemu jest bardzo atrakcyjna.
Jedyne zastrzeżenia mam do głównej bohaterki Jo, która swoim niezdecydowaniem troszkę traci w moim odczuciu. Polecam

Połączenie 365 dni z Greyem. Trochę jak odgrzewany kotlet, da się przeczytać, ale szału nie ma.

Świetna książka , wciągająca, pełna akcji i emocji. Jo która wiecznie wpada w kłopoty , trafiła w gangsterski świat . Bracia bliźniacy i ona , polecam przeczytać tu się dużo dzieje. Ja biorę się za drugi tom 😊

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Joanna Maj - zakręcona dziewczyna z ogromną tendencją do ściągania na siebie kłopotów ale i różnych zabawnych sytuacji. Przez swoje zabieganie trafia na komisariat policji, gdzie wpada wprost na przystojnego policjanta Piotra. I tak rozpoczyna się jej cała historia. Nie brakuje zaskoczeń, porachunków, ale też miłości i pożądania. Z normlanej codzienności Joanna trafia w zupełnie nieznany świat, który przyniesie jej wiele bólu, ale także nieznane uczucia.

Joanna Maj nie cierpi swojego szefa, który jako żonaty facet przeleciał chyba wszystkie stażystki w biurze, tylko Aśka nie dała się tej „tradycji” i chyba dzięki temu wciąż ma dobrze płatną posadę jako asystentka tego dupka. Joanna to urodziwa dziewczyna ze znakomitym talentem pakowania się w kłopoty, a jej niewyparzony język potrafi dodatkowo utrudnić jej i tak już ciężką egzystencję.
Pewnego ranka za wycieraczką swojego auta, Aśka znajduje wezwanie na policję (jak pech to pech). Z duszą na ramieniu jedzie na komisariat aby się dowiedzieć, że otrzymała mandat za parkowanie w niedozwolonym miejscu. Wychodząc z komisariatu wpada na seksownego mundurowego, który od razu wpada Joannie w oko, a ona jak zwykle daje popis swoich możliwości interpersonalnych. Po czasie okazuje się, że Aśka jednak została dostrzeżona przez przystojniaka, który właśnie stoi w progu jej mieszkania...
Zaczyna się znajomość o nieustającym pożądaniu, a Aśka wierzy, że w końcu los się do niej uśmiechnął. Niestety dobra passa nie trwa długo, a Piotr zmienia się do niepoznania. Dziewczyna zostaje uprowadzona i zmuszona do wzięcia udziału w gangsterskich porachunkach. Nie spodziewała się, że jej praca ściągnie na nią kłopoty, o których nawet nie śniła. Będzie musiała zawalczyć o swoje życie, a także dokonać ciężkich wyborów, bo czego ma słuchać serca czy rozumu?
Hej moi drodzy, z autorką mam styczność pierwszy raz. Nie spodziewałam się,że książka tak szybko mnie wciągnie zwłaszcza, że dużo czytam romansów mafijnych i mimo tych ilości dałam się zaskoczyć. Świetna fabuła, która wciągnęła do ostatniej kartki. Bardzo dobrze się czytało wręcz można było utożsamiać się z emocjami, które odczuwali bohaterowie, którzy swoją drogą są świetnie wykreowani. Dzięki Aśce i jej „talentowi” pojawi się nam uśmiech na twarzy. Jeśli chodzi o sceny miłosne, no cóż kochani myślę, że zostaniecie rozgrzani do czerwoności. Autorka połączyła ze sobą namiętny gorący sex z lekkimi klimatami BDSM.
Czy polecam? Oczywiście. Myślę, że każdy kto uwielbia romanse mafijne powinien przeczytać tą książkę', która ma swoją kontynuacje w drugim tomie ;)

Szczerze mówiąc…, przez pierwsze kilkadziesiąt stron, kiedy to historia się rozkręcała, odrobine się nudziłam. 🙈Ale jak tylko nadszedł ten przełomowy moment, na który czekałam, nie mogłam się oderwać🔥🔥

Historia tej dwójki jest wciągająca. Z początku myślałam że Asia, będzie taką nieporadną dziewczynką, która ciągle wpada w problemy, jest mega naiwna itp., ale się miło zaskoczyłam😍, bo Jo z każdą stroną nabierała pazura🥵 i to ja czułam się jak naiwna dziewczynka, bo to co się tam działo….🔥 Oficjalnie stwierdzam, że Meg Adams jest królową plot-twistów🔥📚,nie spodziewałam się, że historia się tak potoczy. Jednak jej bieg bardzo mi się spodobał i mam kolejnego męża❤️
Co do naszego pana… jest boski🥵😍, trochę brutalny i okrutny, ale boski. Jego postać też mnie zaskoczyła🙈. Może trochę wykorzystał Asię, ale jednak….❤️
Jest meeeeega gorąco i niegrzecznie🔥🔥🙈🥵

Bardzo, bardzo polecam!!!❤️

nie nieźle autorka poszalała :) polecam i proponuje od razu przeczytać obie części ...

Gorąco polecam. Świetnie poprowadzona akcja, ciekawa fabuła i wyczuwalna chemia między bohaterami, co sprawia, ze nie opuścisz książki, aż do końca.
Polecam!

Polecam!