Gangsterskie porachunki

Okładka książki Gangsterskie porachunki
Meg Adams Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Nieczysta Gra (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Nieczysta Gra (tom 1)
NieZwykłe
2020-12-16
2020-12-16
romans literatura polska literatura erotyczna mafia

Joanna Maj nie cierpi swojego szefa, który jako żonaty facet przeleciał chyba wszystkie stażystki w biurze, tylko Aśka nie dała się tej „tradycji” i chyba dzięki temu wciąż ma dobrze płatną posadę jako asystentka tego dupka. Joanna to urodziwa dziewczyna ze znakomitym talentem pakowania się w kłopoty, a jej niewyparzony język potrafi dodatkowo utrudnić jej i tak już ciężką egzystencję.
Pewnego ranka za wycieraczką swojego auta, Aśka znajduje wezwanie na policję (jak pech to pech). Z duszą na ramieniu jedzie na komisariat aby się dowiedzieć, że otrzymała mandat za parkowanie w niedozwolonym miejscu. Wychodząc z komisariatu wpada na seksownego mundurowego, który od razu wpada Joannie w oko, a ona jak zwykle daje popis swoich możliwości interpersonalnych. Po czasie okazuje się, że Aśka jednak została dostrzeżona przez przystojniaka, który właśnie stoi w progu jej mieszkania...
Zaczyna się znajomość o nieustającym pożądaniu, a Aśka wierzy, że w końcu los się do niej uśmiechnął. Niestety dobra passa nie trwa długo, a Piotr zmienia się do niepoznania. Dziewczyna zostaje uprowadzona i zmuszona do wzięcia udziału w gangsterskich porachunkach. Nie spodziewała się, że jej praca ściągnie na nią kłopoty, o których nawet nie śniła. Będzie musiała zawalczyć o swoje życie, a także dokonać ciężkich wyborów, bo czego ma słuchać serca czy rozumu?
Hej moi drodzy, z autorką mam styczność pierwszy raz. Nie spodziewałam się,że książka tak szybko mnie wciągnie zwłaszcza, że dużo czytam romansów mafijnych i mimo tych ilości dałam się zaskoczyć. Świetna fabuła, która wciągnęła do ostatniej kartki. Bardzo dobrze się czytało wręcz można było utożsamiać się z emocjami, które odczuwali bohaterowie, którzy swoją drogą są świetnie wykreowani. Dzięki Aśce i jej „talentowi” pojawi się nam uśmiech na twarzy. Jeśli chodzi o sceny miłosne, no cóż kochani myślę, że zostaniecie rozgrzani do czerwoności. Autorka połączyła ze sobą namiętny gorący sex z lekkimi klimatami BDSM.
Czy polecam? Oczywiście. Myślę, że każdy kto uwielbia romanse mafijne powinien przeczytać tą książkę', która ma swoją kontynuacje w drugim tomie ;)

nie nieźle autorka poszalała :) polecam i proponuje od razu przeczytać obie części ...

Gorąco polecam. Świetnie poprowadzona akcja, ciekawa fabuła i wyczuwalna chemia między bohaterami, co sprawia, ze nie opuścisz książki, aż do końca.
Polecam!

Polecam!

Rollercoaster to mało powiedziane.
Szybka jazda to jeszcze nic.
Historia Aśki i podwójnego faceta są nie do przewidzenia.
Każdy ich dzień, każdy moment jest niepodważalny i idealnie dopracowany.
Nie zawsze wszystko idzie po ich myśli.
Nie zawsze układa się tak jak chcą.
Częste zwroty aukcji, nieustanne uczucie zaskoczenia. Złość a zarazem szczęście. To mieszanina uczuć które miałam w trakcie czytania tej książki. Jednak warto .... od razu sięgam po kolejną część nie mogąc doczekać się dalszych perypetii bohaterów.

Rollercoaster to mało powiedziane.
Szybka jazda to jeszcze nic.
Historia Aśki i podwójnego faceta są nie do przewidzenia.
Każdy ich dzień, każdy moment jest niepodważalny i idealnie dopracowany.
Nie zawsze wszystko idzie po ich myśli.
Nie zawsze układa się tak jak chcą.

Ta książka do istna PETARDA!!! Już żałuję, że dopiero teraz poznałam pióro Meg Adams. Jeśli autorka tak pisze swoje książki, to biorę wszystkie w ciemno. Cóż to były za emocje. Niezwykły rollercoaster. Cały czas coś się dzieje, nie ma nudy. Akcja gna z zawrotną prędkością, jest dynamiczna i zmienna. Dodatkowo atmosfera jest tak elektryzująca...i ten erotyzm😈 Napięcie między bohaterami jest tak niesamowicie odczuwalne. Jest w niej tak wiele emocji, od pożądania, bólu przez głęboką miłość. Mamy tutaj romans, niebezpieczne pościgi, działalność przestępczą, porwanie. Wszystko w połączone w niezwykle smaczny i niebanalny koktajl. Mało jest na rynku autorek/ autorów, którzy potrafią tak zręcznie stworzyć erotyk mafijny, by było dużo akcji oraz by romans, który zostaje wpleciony w fabułę, nie sprawił, że książka staje się nudna i płytka. Meg Adams to się udało. Razem z Magdalena Winnicką, P.K. Farion i Agatą Polte stają się moimi ulubionymi autorkami tego gatunku, które dzięki swoim talentom tworzą tak genialne powieści.

Wracając do "Gangsterkich porachunków" cieszę się, że mam 2 tom. Musiałam od razu po niego sięgnąć, ponieważ zakończenie pierwszej części nieźle wbiło w fotel. Książka przez cały czas sprawia, że emocje sięgają zenitu. Ciężko jest się od niej oderwać. A drugi... ile tam się dzieje! O tym niebawem. Powiem tylko jedno, koniecznie przeczytajcie dylogię "Nieczysta gra". Ręczę, że Wam się spodoba tak samo, jak mnie.

Bardzo dobrze napisana, wszystko dopięte na ostatni guzik.
Pewne dwie postacie mieszały mi w głowie, lecz z drugiej strony to też było dobre, bo do końca nie można było być pewnym co jest prawdą.

Bardzo dobrze napisana, wszystko dopięte na ostatni guzik.

Świetna książka ☺️

Świetna książka ☺️

Rzadko jakaś książka potrafi mnie zaskoczyć, ale tutaj zdecydowanie nie spodziewałam się tego co zastałam.
Wciągająca, pełna chemii i akcji.
Szybciutko sięgam po dalsze losy bohaterów.

Wciągająca, pełna chemii i akcji.
Szybciutko sięgam po dalsze losy bohaterów.

Szkoda, że autorka stawia na tak tandetną oprawę graficzną swoich książek i niekoniecznie porywające tytuły, bo treść wcale nie jest głupia.
Po tę książkę sięgnęłam wyłącznie dlatego, że kiedyś czytałam już dwa inne tytuły tej autorki i sytuacja była identyczna, okładka i tytuł kojarzyły się z czymś kompletnie durnowatym i infantylnym, a treść mnie zaskoczyła.

Nie spodziewałam się, w którą stronę pójdzie ta historia, zaskoczyła mnie pozytywnie.
Nie jest to coś, co chciałabym przeczytać ponownie, książka ma ogrom wad, dziwnych zabiegów, nieracjonalnych decyzji i irytujących bohaterów, ale da się to przeczytać z całkiem sporym zainteresowaniem, byłam ciekawa co wydarzy się dalej, chociaż większość sytuacji jest do przewidzenia.

Nie...

Szczerze mówiąc…, przez pierwsze kilkadziesiąt stron, kiedy to historia się rozkręcała, odrobine się nudziłam. 🙈Ale jak tylko nadszedł ten przełomowy moment, na który czekałam, nie mogłam się oderwać🔥🔥

Historia tej dwójki jest wciągająca. Z początku myślałam że Asia, będzie taką nieporadną dziewczynką, która ciągle wpada w problemy, jest mega naiwna itp., ale się miło zaskoczyłam😍, bo Jo z każdą stroną nabierała pazura🥵 i to ja czułam się jak naiwna dziewczynka, bo to co się tam działo….🔥 Oficjalnie stwierdzam, że Meg Adams jest królową plot-twistów🔥📚,nie spodziewałam się, że historia się tak potoczy. Jednak jej bieg bardzo mi się spodobał i mam kolejnego męża❤️
Co do naszego pana… jest boski🥵😍, trochę brutalny i okrutny, ale boski. Jego postać też mnie zaskoczyła🙈. Może trochę wykorzystał Asię, ale jednak….❤️
Jest meeeeega gorąco i niegrzecznie🔥🔥🙈🥵

Bardzo, bardzo polecam!!!❤️