Kup teraz - 10 ofert w cenie od 42.52 zł do 54.60 zł

milo manara giuseppe bergman
komiksy
Manara (Scream Comics)
milo manara giuseppe bergman

Dla wielbicieli Manaty pozycja obowiązkowa, dla reszty jako ciekawostka.

Prywatna projekcja to zbiór krótkich komiksów narysowanych przez Milo Manarę. W większości z nich występuje Honey, znana z komiksu Zapach niewidzialnego. Historie prezentują różny poziom chociaż zawsze są wspaniale narysowane przez Manarę. Ogólnie są bardzo podobne do cyklu o Giuseppie Bergmanie. Oczywiście jak w przyadku innych komiksów tego autora występuje w nich erotyk,...

• [Zakolejkowane] 3/5
  • Komiksy
  • [Wydanie] Komiks
  • Komiksy
  • Posiadam - Komiksy albumowe
  • Posiadam: Milo Manara
  • Komiks

Dodaj cytat z książki Prywatna projekcja