Kasta Metabaronów. Tomy 5-8

Okładka książki Kasta Metabaronów. Tomy 5-8
Juan GiménezAlexandro Jodorowsky Wydawnictwo: Scream Comics Cykl: Kasta Metabaronów (tom 5-8) Seria: Jodoverse komiksy
komiksy
Kasta Metabaronów (tom 5-8)
Jodoverse
La Caste des Méta-Barons
Scream Comics
2017-05-08
2017-05-08

Okładka książki RELAX nr 39 Caza, Caryl Férey, Adi Granov, Tibor Cs. Horváth, Alexandro Jodorowsky, Péter Kuczka, Ernö Zöràd
Ocena 5,3
RELAX nr 39 Caza, Caryl Férey,&...
Okładka książki RELAX nr 38 Julian Bohdanowicz, Tomasz Broda, Caza, Maciej Czapiewski, Ryszard Dąbrowski, Caryl Férey, Daniel Gizicki, Alexandro Jodorowsky, Janek Koza, Marcin Lechna, Andreas Martens, Axel Medellín, Tomasz Minkiewicz, Jakub Rebelka, Corentin Rouge, Krzysztof Skiba, Kamil Śmiałkowski, Jerzy Szyłak, Brandon Thomas, Paweł Timofiejuk, Pete Woods
Ocena 7,4
RELAX nr 38 Julian Bohdanowicz,...