Kup teraz - 14 ofert w cenie od 8.32 zł do 33.20 zł

Stroicielka dusz

Patronat LC
Aldona Bognar Wydawnictwo: W.A.B. literatura obyczajowa, romans
W.A.B.
literatura polska poszukiwanie szczęścia powieść obyczajowa przyjaciółka relacje międzyludzkie terapia uczucie współczesna kobieta
literatura obyczajowa, romans

Drogi Czytelniku...

Przyjaźń? Oczywiście.
Nietypowe poznanie? Tak.
Nietypowe rozwiązania? Uhum.
Rozterki? Będą.
Problemy? Znajdą się.
Pragnienia? Jasne.
Między innymi właśnie to serwuje nam Aldona Bognar w swojej książce pod tytułem „Stroicielka dusz”.
Jaki osiągnęła efekt? By poznać odpowiedź na to pytanie, jak zawsze odsyłam do lektury.

Miło było przenieść się do...

"Stroicielka dusz" to ciepła, kobieca opowieść o czterech różnych bohaterkach, które połączyła wizyta u stroicielki dusz. Bohaterki wykreowane przez Aldonę Bognar różnią się między sobą jak ogień i woda. Myślę, że każda czytelniczka znalazłaby odbicie własnego charakteru w któreś postaci.
Książkę czyta się bardzo przyjemnie. Akcja jest ciekawa i nie nuży.
Polecam!

Książka napisana przez kobietę dla kobiet! Ciekawe psychologiczne wstawki, które pomagają bardziej zrozumieć zachowania i naturę człowieka, a jednocześnie historie z życia wzięte - każdy może znać podobne osoby do głównych bohaterek. Ciekawa, jak dla mnie lekka, chociaż pouczająca, przyjemnie się ją czytało - chociaż nie wciągnęła mnie tak bardzo jakbym tego oczekiwała ;)

Bardzo chciałabym by autorka napisała kontynuację. Losy Elizy, Julity, Dagi i Łucji naprawdę mnie zaintrygowały. Cztery kompletnie różne osoby, które połączył wątek na forum i wizyta u stroicielki dusz. Na marginesie wskażę, że sama chciałbym móc poznać prawdę o sobie. Dzięki wizycie u "wróżki" i wspólnym spotkaniu dziewczyny zaczynają zmieniać swoje życie i przede...

cenię książki, które wzbudzają emoecje, zwłaszcza ich bohaterki - a tutaj można je lubić (ja niekoniecznie), mogą być irytujące (a są, zwłaszcza niedojrzała emocjonalnie Łucja), ale na pewno nie można obok nich przejść obojętnie

Ciepła opowieść o mocy przyjaźni między kobietami. I jeszcze o tym, że zawsze jest jakiś wyjście z sytuacji

Nie spodziewałam się, że mi się spodoba i to się sprawdziło. Nie zżyłam się z żadną z bohaterek, chociaż nie były najgorsze, to i tak czegoś mi zabrakło. Niby wszystkie bohaterki tak diametralnie się różnią, a mimo to wszystkie postanowiły rozwiązywać problemy z pomocą tej samej wróżki i jakby tego było mało to miały podobne obiekcje i nie wszystko rozumiały z otrzymanych...

Na półkach: , , , , ,

Powieść porusza głęboko za serce,wzrusza pisarka napisała bardzo dobrze swoją książkę.
Zaskoczona i zadowolona jestem z niej.
Historia życiowa,emocjonująca opowiada o czterech kobietach Dagmarze,Julicie,Elizie i Łucji.Każda ma inną osobowość,każda z nich jest na innym etapie życia.
Okładka śliczna,wciągnęła mnie książka to piękna,niezwykła i przyjemna lektura.

Miła, lekka i przyjemna. Tak dla nastrojenia duszy, tak dla pomyślenia o sobie samym i prawdzie ukrytej w naszych żalach lub dla polepszenia własnego życia. Ku szczęściu i ciepełku bijącemu prosto ze stronic tej książki.
Historia czterech kobiet o jakże odmiennym życiu, stylu i myśleniu. Zagubionych tak bardzo. Trochę szczęścia sprawia, że mają okazję się poznać. Czy...

Zacznę od początku.
Gdyby nie fakt, że książkę poleciła mi znajoma bibliotekarka, pewnie po kilkunastu stronach bym ja odłożyła.
Nudnawa, rozciągnięta, ale do pewnego momentu.
To historia 4 kobiet: Julity, Elizy, Dagmary i Łucji.
Wszystkie Panie mające różne życiowe problemy, rozterki, postanawiają iść do "stroicielki duszy". Udzielają się na forum kobiecym i postanawiają...

• 2018
  • Egzemplarz recenzencki
  • Ebook
  • Moi mali książęta :)
  • 2020

Dodaj cytat z książki Stroicielka dusz